Biletomat Events Kraków FUNCTION live

Events: FUNCTION live

Bilety na event

FUNCTION live

termin

Sat, 15 February 2014 godz. 22:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety


Standard

I pula

available to
Tue, 11 feb 2014 10:08

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

available to
Thu, 13 feb 2014 13:09

30 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

available to
Sat, 15 feb 2014 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Techno w najlepszym wydaniu w Prozak 2.0

Legenda sceny techno - Function, wystąpi na żywo 15 lutego w krakowskim klubie Prozak 2.0!

15 lutego w krakowskim klubie Prozak 2.0 najwyższej jakości undergroundowego techno dostarczy Function, członek kolektywu Sandwell District, autor rewelacyjnej płyty dla Ostgut Ton 'Incubation', o której możemy przeczytać "Tak perfekcyjny materiał mógł stworzyć tylko weteran [..] mimo upływu lat zachował niezwykłą wręcz świeżość spojrzenia na muzykę. Dzięki temu otrzymaliśmy jedną z najlepszych płyt w całej historii techno." Paweł Gzyl, Nowamuzyka.pl

— Function

Ostgut Ton / Sandwell District / CLR / Downwards Records | USA

Function czyli nowojorczyk Dave Sumner, to osoba niezwykle zasłużona dla undergroundowej sceny techno Stanów Zjednoczonych. Do muzyki elektronicznej na początku lat 90-tych przyciągnęły go sety Jeff Mills'a w legendarnym klubie Limelight, gdzie zresztą później sam został rezydentem i aktywnym promotorem. Wkrótce pierwsze nagrania Sumnera zaczęły pojawiać się nakładem wielce zasłużonych dla klubowej elektroniki nowojorskich wytwórni — Synewave i Infrastructure.

W połowie następnej dekady dołączył do tajemniczego kolektywu Sandwell District, wraz z O'Connorem (Regis) i Juanem Mendezem (Silent Servant) stając się jednym z pionierów nowej fali ciężkiego techno.

Debiutancki album "Incubation" to podsumowanie blisko 20-letniej kariery Functiona. Artysta opisuje go jako ścieżkę dźwiękową do trzymającego w napięciu techno-thrillera lub retro-futystyczną opowieść science fiction. Płyta ukazała się nakładem Ostgut Ton na początku marca. Fani techno mogą już zacierać ręce!

— Support :

Sin — Analogen

Essence — Technosoul

Diabot — Strikt

Łukasz Hanusik — NYP

Meg Cocaine — Prozak 2.0

VJ Jqm — 779VSL

— Poziom -1 (Drum Invaders) :

MC Snype

Digital Chocolate

eM Cntrl & Kojack

Zein

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.