Biletomat Imprezy FUTURISTA 006 - Aril Brikha (Art Of Vengeance / Kompakt / Poker Flat) LIVE!

Imprezy:  FUTURISTA 006 - Aril Brikha (Art Of Vengeance / Kompakt / Poker Flat) LIVE!

Bilety na imprezę

FUTURISTA 006 - Aril Brikha (Art Of Vengeance / Kompakt / Poker Flat) LIVE!

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 23:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 maj 2016 03:46

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 maj 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Aril Brikha w Poznaniu!

Aril Brikha (Art Of Vengeance / Kompakt / Poker Flat) LIVE!
Feelaz (Vinylgate Recordstore)
Gary Holldman (International Day Off)
PLEBS (8 BiTÓW)

upper floor:
WOSK Soundsystem Takeover

Aril Brikha Irańczyk ze szwedzkim paszportem pierwsze produkcje zaczął komponować w wieku 16 lat. W czasie kiedy muzyka techno w Szwecji zaczynała przybierać formę minimalową, Aril Brikha tworzył bardzo emocjonalną, uduchowioną muzykę elektroniczną. Brikha starał się rozpowszechniać swoje brzmienie w szwedzkich labelach jednak techno tego rodzaju nie było wtedy czymś, co lokalne wytwórnie chciałyby promować. Aril szukał bardziej świeżych rozwiązań. Uzyskał adresy trzech niezależnych wytwórni – między innymi wytwórni Transmat, której właścicielem jest Derrick May – i wysłał tam swoje produkcje. Po kilku dniach Derrick zadzwonił by rozmawiać o szczegółach pierwszego wydawnictwa a po kilku miesiącach Arli był w drodze do Detroit na swój pierwszy tour po Ameryce Północnej.

Wynikiem tej wizyty była wydana w 1998 roku nakładem Fragile, siostrzanej wytwórni Transmat, legendarna już Ep’ka Art Of Vengeance zawierająca hymn Groove La Chord... Tego roku ukazał się również jego album Deeparture In Time, który zawierał wyjątkowo poruszające zestawienie produkcji Arila - Embrace, Otul oraz elektro-funkowy Setting Sun – ułożonych jedynie przy pomocy jednego keyboardu, perkusji oraz Atari. Rezultat był znakomity. Album doczekał się swojej reedycji w Europie, wzbogacony o dwie nowe produkcje. Groove La Chord pojawił się na ponad 60 różnych kompilacjach wydanych na całym świecie.
Od czasu współpracy z Transmat, Aril Brikha urósł do rangi gwiazdy w muzyce deep techno. Jego bardzo żywiołowe live show znane jest na całym świecie, począwszy od DEMF (Detroit Electronic Music Festival), poprzez największe kluby na całym świecie.

Nieustannie wyjątkowe i świeże produkcje oraz legenda wspomnianego już Groove la Chord pozwoliły Arilowi utrzymać się na szczycie przez ponad 10 lat. Najbardziej uznani dj’e na świecie nie przestają grać tej płyty w swoich setach do dziś. Od czasów albumu Deeparture In Time, Brikha wydał mnóstwo płyt dla uznanych labeli jak Kompakt, Poker Flat, Music Man, Mule Musiq czy brytyjska Peacefrog.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!