Biletomat Imprezy Głębokie Pasmo: Max Graef & Delfonic

Imprezy: Głębokie Pasmo: Max Graef & Delfonic

Bilety na imprezę

Głębokie Pasmo: Max Graef & Delfonic

termin

So, 14 marca 2015 godz. 22:00

miejsce

Chmury
11 listopada 22, 03-001 Warszawa

organizator

Fundacja Plateaux

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 14 mar 2015 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Max Graef & Delfonic zagrają w klubie Chmury

Max Graef & Delfonic

Kolejne wydarzenie sygnowane marką Głębokie Pasmo to przyjazd dwóch berlińczyków związanych z jednym z najlepszych sklepów płytowych ze stolicy Niemiec – OYE Records. Głównym headlinerem imprezy będzie bardzo młody, ale nieprawdopodobnie utalentowany dj i producent Max Graef. Drugą gwiazdą wieczoru będzie jego serdeczny przyjaciel, weteran hip hopowych berlińskich klubów oraz jeden z właścicieli OYE Record Store – Delfonic. Wsparcia udzielą im nasi dzielni dje/ promotorzy z crew Głębokiego Pasma: Mitura, Hadrian i Essence.

Zapraszamy!

Max Graef to jedno z obecnie najgorętszych nazwisk w świecie nowej muzyki elektronicznej. Ten bardzo młody, urodzony i wychowany w Berlinie, producent zaczynał od grania jazzu na gitarze i perkusji. Po serii udanych EPek, występie w Boiler Room czy guest mixie u Gillesa Pettersona przyszedł czas na pierwszy album długogrający ("Rivers Of The Red Planet" - chóralnie przez krytyków nazywana jedną z płyt roku) i pierwsze remiksy o zdecydowanie dalekim zasięgu ("We Are Coming" Mr. Scruffa na Ninja Tune). To zdecydowanie dopiero jego początek - w wieku dwudziestu dwóch lat świat stoi w końcu otworem :-)
https://soundcloud.com/max-graef

Delfonic - wywodzący się z niemieckiej sceny hip hopowej DJ, który od 2004 roku zagrał w prawie każdym Berlińskim klubie. To również współwłaściciel jednego z najpopularniejszych i najlepszych sklepów płytowych w stolicy Niemiec - OYE Records oraz organizator Berlińskiego Record Store Day. To też początkujący producent muzyczny, kumpel Maxa Graefa i selekcjoner nieodkrytych winylowych pereł. Po jego DJ setach spodziewać się można dosłownie wszystkiego - klasyków hip hopu, wonky house'u, dubstepu a nawet jungle'u. Człowiek legenda i potęga berlińskiego undergroundu.
https://soundcloud.com/delfonic

https://www.facebook.com/glebokiepasmo


W skrócie:
Max Graef (Box aus Holz, Tertelet, Ninja Tune/ Berlin, DE)
Delfonic (OYE/ Berlin DE)
Głębokie Pasmo Crew: Essence, Hadrian, Mitura

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK