Biletomat Imprezy GUY GERBER & OXIA

Imprezy: GUY GERBER & OXIA

Bilety na imprezę

GUY GERBER & OXIA

termin

So, 05 października 2013 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 paź 2013 13:25

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 paź 2013 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄

GUY GERBER ( Supplement Facts // ISR ), OXIA ( InFine, 8bit // FRA ), Angelo Mike (Sentence), SLG (Pets), Simon Mattson (InFine)

Izraelski wirtuoz hipnotycznego techno Guy Gerber i francuski mistrz klubowych brzmień Oxia w 1500m2!

Guy Gerber - jako młody chłopak, miał przed sobą klarowną przyszłość...mając szesnaście lat był członkiem narodowej, izraelskiej drużyny piłkarskiej. Jego ojciec popełnił 'błąd', kupując szesnastoletniemu synowi w prezencie gitarę elektryczną. Guy kupił 'fuzza', zrezygnował z kariery piłkarza i razem z dwoma przyjaciółmi założył kapelę punkrockową 'Fuzzy Buggers'. Starali się połączyć moc rocka z elektronicznym dźwiękami wygenerowanymi przez sampler.

Pasjonował się również brzmieniami w stylu disco. Przewodził grupie 'Captain coconut'  tworzącej dirty disco jako pierwsza w Izraelu. Guy wciąż poszukiwał. Zaczął samodzielnie tworzyć utwory brzmiące mrocznie i deepowo, co zaowocowało wydaniem jego pierwszej produkcji: 'Pasolator  5000 - The last gun star'. W 2000 roku poznał Dani Mikova - jednego z najbardziej cenionych perkusistów w Izraelu.

Jest laureatem najbardziej prestiżowej nagrody za rok 2003, przydzielanej przez Związek Muzyków Izraelskich, jak również nagrody dla Najlepszego Producenta od przodującego, klubowego czasopisma w Izraelu. Jego set promocyjny był prezentowany w audycji Johna Digweeda KISS 100, gdzie w godzinnym secie, 10 utworów na 11, było jego własnej produkcji!

Olivier Raymond aka Oxia urodził się w 1971w Grenoble (Francja). Zaczął grać “czarną muzykę” (disco & funk) w latach młodzieńczych. Będąc uczniem College’u Olivier zaprzyjaźnił się ze Stephane Deschezeaux - innym młodym pasjonatem muzyki elektronicznej. Stworzyli duet i zadebiutowali w lokalnej stacji radiowej. Olivier mając 15 lat zaczął miksować muzykę łącząc wiele gatunków - electro-funk (Afrika Bambaata…), italo-disco, new-wave (Depeche Mode, New Order) oraz wczesną muzykę house z Chicago i Nowego Yorku.

Jak pisali o nim organizatorzy festiwalu Audioriver: "Wizytówką artysty jest utwór "Domino" wydany w 2006 roku i uznawany za jeden z największych klasyków muzyki elektronicznej. Kawałek jest tak dobry, że nieustannie grają go przedstawiciele różnych gatunków - od techno, przez house, aż po trance."

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.