Biletomat Imprezy HOSPITALITY - Fred V & Grafix, London Elektricity, S.P.Y , Maduk, MC Fava

Imprezy: HOSPITALITY - Fred V & Grafix, London Elektricity, S.P.Y , Maduk, MC Fava

Bilety na imprezę

HOSPITALITY - Fred V & Grafix, London Elektricity, S.P.Y , Maduk, MC Fava

termin

So, 13 sierpnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 30 cze 2016 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 01 sie 2016 10:13

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 sie 2016 16:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Hospitality wraca do Warszawy!

FRED V & GRAFIX presents Oxygen
LONDON ELEKTRICITY
S.P.Y
MADUK
MC FAVA

Jedno z najważniejszych wydarzeń klubowych na świecie znów w Polsce! Już 13.08.2016 w ogrodzie ISKRA Pole Mokotowskie, po blisko 4 latach przerwy, ponownie zawita do nas ekipa należąca do brytyjskiej i światowej czołówki drum’n’bass. Mocne basy, przyjazna atmosfera i najwyższej jakości produkcja – to cechy, które od zawsze wyróżniają wszystkie imprezy Hospitality. Polską edycję organizowaliśmy dla Was już pięciokrotnie. Mamy nadzieję, że poprzednia warszawska zapadła Wam mocno i pozytywnie w pamięć. Z pewnością i tym razem doświadczymy święta d’n’b, o co zadbają:

FRED V & GRAFIX

utalentowany duet – Fred Vahrman i Josh Jackson – reprezentują Hospital Records od 2011 r. Regularnie pojawiają się w BBC Radio 1Xtra. Na swoim koncie mają kilka wydawnictw, które pokazują, że na dobre zagrzali sobie miejsce w Hospital Rec. Inspirowani muzyką takich artystów jak Pendulum, High Contrast, Logistics, Flying Lotus czy Bonobo, stworzyli własny styl wypełniony zamiłowaniem do muzyki na żywo, klasycznymi dźwiękami d'n'b i przyciągającymi wokalami.

LONDON ELEKTRICITY

projekt Tony'ego Colmana – dj'a, producenta i muzyka, wspózałożyciela słynnej drum'n'bassowej wytwórni Hospital Records, niezwykłego artysty obecnego na scenie d'n'b od połowy lat ‘90. Odegrał znacząca rolę w rozwoju tego gatunku. Jest odpowiedzialny za wiele utworów stanowiących hymny Hospital'a – między innymi „Round The Corner", czy „Just One Second". Już od wielu lat Colman rozwija się nie tylko jako DJ, ale i producent . Obszerną dyskografię stanowi wiele singli, EP'ki, remiksy i 5 albumów (ostatni, „Yikes!”, wydany w 2011 r.). Obecnie pracuje nad mocno wyczekiwanym szóstym albumem studyjnym.

S.P.Y

pochodzący z Brazylii, na scenie obecny od 2005 r., jeden z bardziej uznanych producentów wśród innych producentów. Do Hospital Records przystąpił w 2012 r. wraz z wydaniem pierwszego LP – „What The Future Holds”, który zdobył nagrodę Drum & Bass Arena za najlepszy album. Kolejny, dwupłytowy „Back to Basics”, ukazał się w 2014 r. i otrzymał nominację do tej prestiżowej nagrody.

MADUK

24-latek z Amsterdamu, wschodząca gwiazda d’n’b, zdobywca nagrody Drum & Bass Arena w 2014 r. w kategorii „Best Newcomer Producer”. Powiązany z Hospital, Viper, UKF, Fokuz, Allsorts. Współprowadzi też własne wydawnictwo, Liquicity Records.

MC Fava

czyli talent, otwarty umysł i 10 lat doświadczenia. Należy do „Breakbeat Movement” Cru z Freiburga, organizującego od 2001 r. swoją cykliczną imprezę „Jungle Root”. Współpracował między innymi z Klute, Seba, B-Complex, czy Nimfo.

Zamów bilety już teraz na Bileotmat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK