Biletomat Imprezy HOSPITALITY - Fred V & Grafix, London Elektricity, S.P.Y , Maduk, MC Fava

Imprezy: HOSPITALITY - Fred V & Grafix, London Elektricity, S.P.Y , Maduk, MC Fava

Bilety na imprezę

HOSPITALITY - Fred V & Grafix, London Elektricity, S.P.Y , Maduk, MC Fava

termin

So, 13 sierpnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 30 cze 2016 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 01 sie 2016 10:13

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 sie 2016 16:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Hospitality wraca do Warszawy!

FRED V & GRAFIX presents Oxygen
LONDON ELEKTRICITY
S.P.Y
MADUK
MC FAVA

Jedno z najważniejszych wydarzeń klubowych na świecie znów w Polsce! Już 13.08.2016 w ogrodzie ISKRA Pole Mokotowskie, po blisko 4 latach przerwy, ponownie zawita do nas ekipa należąca do brytyjskiej i światowej czołówki drum’n’bass. Mocne basy, przyjazna atmosfera i najwyższej jakości produkcja – to cechy, które od zawsze wyróżniają wszystkie imprezy Hospitality. Polską edycję organizowaliśmy dla Was już pięciokrotnie. Mamy nadzieję, że poprzednia warszawska zapadła Wam mocno i pozytywnie w pamięć. Z pewnością i tym razem doświadczymy święta d’n’b, o co zadbają:

FRED V & GRAFIX

utalentowany duet – Fred Vahrman i Josh Jackson – reprezentują Hospital Records od 2011 r. Regularnie pojawiają się w BBC Radio 1Xtra. Na swoim koncie mają kilka wydawnictw, które pokazują, że na dobre zagrzali sobie miejsce w Hospital Rec. Inspirowani muzyką takich artystów jak Pendulum, High Contrast, Logistics, Flying Lotus czy Bonobo, stworzyli własny styl wypełniony zamiłowaniem do muzyki na żywo, klasycznymi dźwiękami d'n'b i przyciągającymi wokalami.

LONDON ELEKTRICITY

projekt Tony'ego Colmana – dj'a, producenta i muzyka, wspózałożyciela słynnej drum'n'bassowej wytwórni Hospital Records, niezwykłego artysty obecnego na scenie d'n'b od połowy lat ‘90. Odegrał znacząca rolę w rozwoju tego gatunku. Jest odpowiedzialny za wiele utworów stanowiących hymny Hospital'a – między innymi „Round The Corner", czy „Just One Second". Już od wielu lat Colman rozwija się nie tylko jako DJ, ale i producent . Obszerną dyskografię stanowi wiele singli, EP'ki, remiksy i 5 albumów (ostatni, „Yikes!”, wydany w 2011 r.). Obecnie pracuje nad mocno wyczekiwanym szóstym albumem studyjnym.

S.P.Y

pochodzący z Brazylii, na scenie obecny od 2005 r., jeden z bardziej uznanych producentów wśród innych producentów. Do Hospital Records przystąpił w 2012 r. wraz z wydaniem pierwszego LP – „What The Future Holds”, który zdobył nagrodę Drum & Bass Arena za najlepszy album. Kolejny, dwupłytowy „Back to Basics”, ukazał się w 2014 r. i otrzymał nominację do tej prestiżowej nagrody.

MADUK

24-latek z Amsterdamu, wschodząca gwiazda d’n’b, zdobywca nagrody Drum & Bass Arena w 2014 r. w kategorii „Best Newcomer Producer”. Powiązany z Hospital, Viper, UKF, Fokuz, Allsorts. Współprowadzi też własne wydawnictwo, Liquicity Records.

MC Fava

czyli talent, otwarty umysł i 10 lat doświadczenia. Należy do „Breakbeat Movement” Cru z Freiburga, organizującego od 2001 r. swoją cykliczną imprezę „Jungle Root”. Współpracował między innymi z Klute, Seba, B-Complex, czy Nimfo.

Zamów bilety już teraz na Bileotmat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK