Biletomat Imprezy HV/NOON live | TNBC live | Pawbeats live - 5 urodziny Freshmaga

Imprezy: HV/NOON live | TNBC live | Pawbeats live - 5 urodziny Freshmaga

Bilety na imprezę

HV/NOON live | TNBC live | Pawbeats live - 5 urodziny Freshmaga

termin

Pt, 27 listopada 2015 godz. 21:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Rock N Rolla booking

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 24 paź 2015 19:13

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 17 lis 2015 19:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 lis 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 lis 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄5 urodziny Freshmaga!

HV/NOON,
Hatti Vatti,
Marcin Pawłowski - Pawbeats,
TNBC,
Robert Błaszczyk

Tak tak, stuka nam już 5 lat! Od 5 lat Freshmag jest z Wami na wielu płaszczyznach. Robimy dla Was imprezy, co miesiąc wydajemy gazetę, na co dzień prowadzimy portal. Mamy poczucie, że jesteście blisko z nami i te 5 lat udowadnia, że to co robimy ma sens.

Chcemy Was wszystkich zaprosić na nasze 5 urodziny, które będziemy obchodzić 27 listopada w klubie Oczy. W miejscu, które na stałe się wpisało w życie imprezowe miasta i które od jakiegoś czasu podnosi standardy poznańskich klubów. Na urodziową imprezę zaprosilismy znakomitych artystów. Zagra dla Was i dla nas HV/NOON, ze swoim projektem, który dla wielu jest wyznacznikiem dobrej polskiej muzyki. Wcześniej swój solowy materiał zaprezentuje Hatti Vatti. Kolejni goście to TNBC, którzy są demonami sceny. Na imprezie ze swoim bandem pojawi się rónież Pawbeats, czołowy polski prodeucent. Po koncertach będzie impreza do białego rana. Szykuję się gorący listopad!

line up:

HV/NOON
TNBC
Marcin Pawłowski-Pawbeats
Hatti Vatti
Robert Błaszczyk

Bio:

NOON, od początku kariery producenckiej słynie z nieszablonowego podejścia do muzyki i ma za sobą płyty, które są określane mianem „klasycznych”. Jako producent muzyczny przyczynił się do sukcesu takich artystów jak Grammatik (“Światła Miasta”, 2000) oraz Pezet (“Muzyka klasyczna”, 2002 i “Muzyka poważna”, 2004). NOON to również albumy instrumentalne - kultowe „Gry Studyjne” (2003) czy debiutanckie „Bleak Output” (2000). HV (Hatti Vatti), to wszechstronny producent ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album “Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polska płytę elektroniczną roku, ale również za wysoko notowany mini-album “Algebra” (2013). Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim. 24 Listopada 2014, nakładem Nowe Nagrania ukazał się album, będący efektem wspólnej - rocznej pracy
obu producentów. HV/NOON to bezprecedensowy w historii polskiej muzyki projekt naturalnie łączący nowoczesne gatunki muzyki miejskiej, który jednocześnie tworzy spójną i niepodrabialną w zakresie klimatu opowieść. Osią albumu są wyjątkowi i starannie dobrani goście, którzy znajdują się w czołówce nurtów
muzycznych, które reprezentują: Eldo, Hades, Jotuze, Małpa, O.S.T.R. a także Misia Furtak i DJ Twister. Album znalazł się na 12. miejscu w rankingu "Wyborczej" (Płyta Roku), a utwór "Wilk" na trzecim miejscu wśród 10 najlepszych polskich utworów hip-hopowych (CGM). 

Odsłuch -> www.nowenagrania.bandcamp.com/album/hv-noon

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK