Biletomat Imprezy Poznań IKAPA pres. MISS JOOLS (Mobilee Rec./Soul Asylum) & KARINA (Zoo Project/God Particle)

Imprezy: IKAPA pres. MISS JOOLS (Mobilee Rec./Soul Asylum) & KARINA (Zoo Project/God Particle)

Bilety na imprezę

IKAPA pres. MISS JOOLS (Mobilee Rec./Soul Asylum) & KARINA (Zoo Project/God Particle)

termin

Pt, 20 marca 2015 godz. 22:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula (limitowana)

dostępna do
Pt, 20 mar 2015 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Gwiazda wytwórni Mobilee Records w klubie Ptapty

Miss Jools (mobilee records / Soul Asylum records)
KARINA (The Zoo Project / God Particle)
Julia (Streamwise)

Miss Jools

Swoją muzyczną karierę Miss Jools rozpoczęła w połowie lat 90. w Londynie. To właśnie w tym czasie organizowała pierwsze imprezy i prowadziła własny program w undergroundowym radiu Girls FM, prezentując najciekawsze elektroniczne brzmienia.

Od 2002 roku współtworzyła jeden z najlepszych cyklów imprez w Londynie o nazwie Clandestino, zapraszając znanych DJów z całej Europy. Niedługo po tym narodził się projekt producencki Sleeper Thief, który Miss Jools powołała do życia wraz z Lucą Saporito i Anthonym Middletonem z Audiofly. Ich pierwsze wydawnictwa "Chasing You" oraz "Centoes" dla wytwórni Mobilee zyskały wsparcie największych gwiazd w świecie muzyki elektronicznej, takich jak Luciano, Damian Lazarus, Phonique czy M.A.N.D.Y.

W 2008 roku Miss Jools przeniosła się do Berlina. To właśnie tam powstało pierwsze solowe wydawnictwo artystki zatytułowane 'La Luna". Oprócz kultowej wytwórni Mobilee, Miss Jools nagrywała również dla Catwash, Supernature, Hypertone, Moodmusic, Tzinah, Lowroom Recordings.

Od 2011 roku Miss Jools wraz z Julie Marghilano prowadzi własny cykl imprez w Berlinie oraz wytwórnię pod tą samą nazwą - Soul Asylum.

Karina

Sezon letni na Ibizie, zima w Berlinie to bardzo dobre rozwiązanie dla pochodzącej z Polski Kariny Chaczbabian. Już jako mała dziewczynka miała niezwykłe zdolności muzyczne. Nic w tym dziwnego - od sześciu pokoleń w jej rodzinie grano na pianinie bądź na skrzypcach.

Karina zawsze lubiła eksperymentować z muzyką house / techno. Od wielu lat kolekcjonuje winyle. Jej sety są synkretyczne i niezwykle hipnotyzujące. Doceniając podstawy Chicago i Detroit, Karinę często usłyszeć można w USA. Regularnie gra w Nowym Jorku (Blk Market), Detroit (TV Bar) czy w San Francisco (End Up). Jest także rezydentką w Analog Room w Dubaju oraz The Zoo Project na Ibizie. Jej debiutancka EPka zatytułowana 'K1' ukazała się za pośrednictwem wytwórni God Particle.

Julia aka Lady J.
To dzidżejka i promotorka imprez. Kojarzyć należy Ją z Poznaniem i agencją bookingową Streamwise, której jest założycielką. Pierwszy raz zagrała w 2005 roku. Grała sety w wielu ciekawych polskich klubach, lecz również miała przyjemność miksować w Berlinie, Wielkiej Brytanii i Rzymie. Wśród ulubionych wytwórni Julii znajdują się: Aus Music, Soma, czy Ostgut Ton. Z kolei lista dj'ów zawiera takich, jak: Ben Klock, Marcell Dettman, Robag Wruhme, czy Lawrence. Spodziewajcie się zatem ogromu świetnych dźwięków, kategoryzowanych jako deep, dub techno, detroit, czy techno.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK