Biletomat Imprezy Kraków Instytut Pres. SHDW & Obscure Shape

Imprezy: Instytut Pres. SHDW & Obscure Shape

Bilety na imprezę

Instytut Pres. SHDW & Obscure Shape

termin

So, 06 Maj 2017 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

BiletyStandard

II Pula

dostępna po wyczerpaniu:
I Pula

30 PLN

Kup bilet


 

📄Instytut preparty w Prozaku!

SHDW & Obscure Shape
Phlegethon live
Deas Terstin

Tydzień do Instytutu! Nie ma drogi ucieczki! Nieprzyzwoicie aczkolwiek starannie przygotujemy Was do wiosennej edycji... To dopiero początek...

SHDW & Obscure Shape
Phlegethon live
Deas Terstin

SHDW & Obscure Shape to duet za którym stoi dwóch Niemców - Marco Bläsi & Lui Urban. Pochodzący ze Stuttgartu artyści zaliczają się do tych, którzy w ostatnim czasie najmocniej namieszali na światowej scenie techno. Wyznaczające nowe standardy produkcje, które ukazały się między innymi w ich własnym labelu From Another Mind czy wytwórni należącej do Tale Of Us - Afterlife, dziś są ogromną inspiracją dla wielu artystów. Dźwięki pełne emocji w fuzji z mocnym, twardym techno znanym z berlińskich parkietów - to połączenie okazało się ich własną receptą na sukces. Właśnie taka mikstura brzmienia sprawiła, że ich muzyka trafiła do serc wielu słuchaczy - tych, którzy upierają się, że techno powinno być undergroundowe, mroczne i ciężkie oraz tych, którzy wolą kiedy jest lżejsze, melancholijne i łatwiej przyswajalne. Jeśli za 20 lat ktoś nakręci dokument o ewolucji brzmienia techno w naszych czasach, to prognozujemy, że duet SHDW & Obscure Shape ma szansę się w takim filmie znaleźć.

Współorganizator wydarzenia: Instytut

Zamów bilety ju teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.