Biletomat Imprezy JUICY M, 5.11.2016 W KLUBIE DIAMOND W BIAŁEJ WSI

Imprezy: JUICY M, 5.11.2016 W KLUBIE DIAMOND W BIAŁEJ WSI

Bilety na imprezę

JUICY M, 5.11.2016 W KLUBIE DIAMOND W BIAŁEJ WSI

termin

So, 05 listopada 2016 godz. 21:00

miejsce

Diamond
Biała Wieś 27, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

organizator

Diamond

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 lis 2016 16:00

29 PLN

Wyprzedane 

📄!!!NAJWIĘKSZA KLUBOWA IMPREZA W HISTORII KLUBU DIAMOND!!!

JUICY M

5 listopada 2016 wystąpi Juicy M - znana również jako Marta Marinez, to światowa DJ i producent pochodząca z Kijowa, na Ukrainie. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w światowej scenie muzyki elektronicznej.

Bardzo szybko wyrobiła sobie markę poprzez wstawianie serii video mixów "Mixing On 4CDJs", które nadal zyskują popularność na portalach Facebook oraz Twitter - posiadając miliony odtworzeń. W przeciągu dwóch ostatnich lat, wystąpiła w ponad 50 krajach, na 4 różnych kontynentach - niedługo później znalazła się na jednej scenie z takimi artystami jak Afrojack, Skrillex, Firebeatz i wielu wielu innych. Od maja 2013 roku rozpoczęła swoją cotygodniową audycję radiową o nazwie JuicyLand, która zyskała tysiące fanów i emitowana jest w ponad 11 krajach, w tym USA, Kanadę, Meksyk itd. Audycja emitowana jest w ponad 70 stacjach radiowych na całym świecie. Jej remix stworzony wraz z Emzy dla hitu Major Lazer "Watch Out For This" otrzymał niesamowity support od takich artystów jak Bob Sinclair, Calvin Harris, La Fuente, Laidback Luke itd.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK