Biletomat Imprezy KIXNARE x ENVEE x SELVY x JĘDREK B-Day

Imprezy: KIXNARE x ENVEE x SELVY x JĘDREK B-Day

Bilety na imprezę

KIXNARE x ENVEE x SELVY x JĘDREK B-Day

termin

Pt, 27 lutego 2015 godz. 22:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 lut 2015 16:00

10 PLN

Wyprzedane 

📄KIXNARE x ENVEE x SELVY zagrają w Ptapty

KIXNARE x ENVEE x SELVY

Wejście: 21:00

Start: 22:00

Rok temu po latach cyganerii zawitałem do Polski. Nikt z moich braci ze szlaku nie dawał mi więcej niż 6 miesięcy, a tu proszę! Przetrwałem, prowadzę klub Ptapty i mam się zajebiście dobrze!

Wielka feta urodzinowa w sumie nie jest w moim stylu, ale co tam! 27 lutego wybije okragła wiosna jak chodzę po Ziemi i wszystkich WAS widzę w Ptapty! Okazja tym bardziej wyjątkową, że przygrywać nam będą postacie absolutnie wyjątkowe: KIxnare, Envee oraz Selvy.

Gorąco zapraszam,
Jędrek

-------------------------------------

KIXNARE (U Know Me Records)
Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka.

Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie "Class of 90's" wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce.

Od tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z elektroniką. "Digital Garden" to jego kolejne autorskie dzieło które wydane zostanie na CD oraz podwójnym winylu przy współpracy z U KNOW ME Records.

Więcej: https://www.facebook.com/kixnare

-------------------------------------

ENVEE (Niewinni Czarodzieje / U Know Me Records)
Winylowy czarodziej. Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Maciej Goliński aka Envee to dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju jak również za granicą, kolektywu dj`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) działającej od 2003 roku.

Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka afrykańska, brazylijska, tradycje kubańskie i portorykańskie, aż do nowojorskiego disco i hip–hopu to rytmy wpisujące się w jego swoistą wizytówkę.

Więcej: https://www.facebook.com/envee.ensemble

-------------------------------------

SELVY (Transatlantyk, Legendary Sound Research)
Selvy to młody dj i producent z Poznania, członek kolektywu I'm so addicted po którym można spodziewać się tropikalnego disco czy klasyków z lat 90 a także najnowszych selektywnie wybieranych wydawnictw.

Ostatnie wydawnictwa to EP dla holenderskiej wytwórni Legendary Sound Research oraz sampler na S1 Warsaw (kolaboracja z Marfą jako Matat Professionals).

Więcej: https://www.facebook.com/thisisselvy

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK