Biletomat Imprezy Poznań KIXNARE x ENVEE x SELVY x JĘDREK B-Day

Imprezy: KIXNARE x ENVEE x SELVY x JĘDREK B-Day

Bilety na imprezę

KIXNARE x ENVEE x SELVY x JĘDREK B-Day

termin

Pt, 27 lutego 2015 godz. 22:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 27 lut 2015 16:00

10 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄KIXNARE x ENVEE x SELVY zagrają w Ptapty

KIXNARE x ENVEE x SELVY

Wejście: 21:00

Start: 22:00

Rok temu po latach cyganerii zawitałem do Polski. Nikt z moich braci ze szlaku nie dawał mi więcej niż 6 miesięcy, a tu proszę! Przetrwałem, prowadzę klub Ptapty i mam się zajebiście dobrze!

Wielka feta urodzinowa w sumie nie jest w moim stylu, ale co tam! 27 lutego wybije okragła wiosna jak chodzę po Ziemi i wszystkich WAS widzę w Ptapty! Okazja tym bardziej wyjątkową, że przygrywać nam będą postacie absolutnie wyjątkowe: KIxnare, Envee oraz Selvy.

Gorąco zapraszam,
Jędrek

-------------------------------------

KIXNARE (U Know Me Records)
Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka.

Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie "Class of 90's" wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce.

Od tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z elektroniką. "Digital Garden" to jego kolejne autorskie dzieło które wydane zostanie na CD oraz podwójnym winylu przy współpracy z U KNOW ME Records.

Więcej: https://www.facebook.com/kixnare

-------------------------------------

ENVEE (Niewinni Czarodzieje / U Know Me Records)
Winylowy czarodziej. Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Maciej Goliński aka Envee to dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju jak również za granicą, kolektywu dj`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) działającej od 2003 roku.

Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka afrykańska, brazylijska, tradycje kubańskie i portorykańskie, aż do nowojorskiego disco i hip–hopu to rytmy wpisujące się w jego swoistą wizytówkę.

Więcej: https://www.facebook.com/envee.ensemble

-------------------------------------

SELVY (Transatlantyk, Legendary Sound Research)
Selvy to młody dj i producent z Poznania, członek kolektywu I'm so addicted po którym można spodziewać się tropikalnego disco czy klasyków z lat 90 a także najnowszych selektywnie wybieranych wydawnictw.

Ostatnie wydawnictwa to EP dla holenderskiej wytwórni Legendary Sound Research oraz sampler na S1 Warsaw (kolaboracja z Marfą jako Matat Professionals).

Więcej: https://www.facebook.com/thisisselvy

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.