Biletomat Imprezy Klockworks Showcase: BEN KLOCK & DVS1

Imprezy: Klockworks Showcase: BEN KLOCK & DVS1

Bilety na imprezę

Klockworks Showcase: BEN KLOCK & DVS1

termin

Pt, 03 października 2014 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 16 wrz 2014 11:23

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 paź 2014 10:29

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 paź 2014 17:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Klockworks Showcase w warszawskim klubie 1500m2

Ben Klock, DVS1, bshosa, Visuals by VJ Heleen Blanken

Już 3 października Warszawę odwiedzą dwie ikony współczesnego techno - Ben Klock i DVS1. To wyjątkowe wydarzenie będzie częścią specjalnej trasy Klockworks obejmującej jedynie Berlin, Londyn, Lyon, Barcelonę, Amsterdam i Warszawę.

Klockworks - to jedna z najgorętszych wytwórni ostatnich lat. Dowodzona przez Bena Klocka oficyna zaskakuje zarówno brzmieniem jak i doborem artystów i jest dobrze znana każdemu, kto choć raz miał okazję zetknąć się z muzyką elektroniczną!
Dodatkową atrakcją będą instalacje video przygotowane przez Heleen Blanken - holenderską VJ’kę, której niepokojące, lecz atrakcyjne wizje mrocznej strony natury rozświetlą 1500m2 w niespodziewany sposób!

Ben Klock jest rezydentem legendarnego klubu Berghain i jedną z największych gwiazd wytwórni Ostgut Ton. W ciągu ostatnich kilku lat stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci w branży. Mistrz mocnych i hipnotycznych brzmień. Jego wielogodzinne sety słyną z niesamowitego zaangażowania i budowania napięcia.

DVS1 jest symbolem amerykańskiego techno i przykładem jednej z najbardziej niezwykłych karier ostatnich lat. muzyką zajmuje się już od lat dziewięćdziesiątych. Odpowiedzialny jest za organizacje setek imprez w Minneapolis. Oprócz tego jest on uznanym kolekcjonerem czarnych krążków, których ma ponad 10 tysięcy. W swoich setach dzieli się zasobami i znaleziskami, prezentując słuchaczom niezwykłą wizję i zabierając ich w dynamiczną podróż po najgłębszych zakamarkach techno.

Line up:
Ben Klock (Ostgut Ton, Klockworks, Berghain Resident / DE)
DVS1 (Hush, Mistress, Klockworks / US)
bshosa (1500m2)
Visuals by VJ Heleen Blanken

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK