Biletomat Imprezy LET IT ROLL ON TOUR

Imprezy: LET IT ROLL ON TOUR

Bilety na imprezę

LET IT ROLL ON TOUR

termin

Pt, 08 kwietnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 30 mar 2016 12:06

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 13:40

65 PLN

Wyprzedane 

📄Czas na warszawską edycję LET IT ROLL! OPTIV & BTK
EMPEROR
HEADLINER 4
A.M.C
+ Support

Let It Roll on Tour w kwietniu podbije Warszawę!

Po wielu udanych edycjach imprez spod znaku Let It Roll, nadszedł w końcu czas na jej warszawską odsłonę! 8-ego kwietnia zapraszamy wszystkich wielbicieli drumandbass na wydarzenie, jakiego jeszcze w tej części kraju nie było. Let It Roll Poland i Progresja Music Zone mają przyjemność zaprosić Was na występ PIĘCIU zagranicznych headlinerów z najwyższej półki! Wspierać ich będzie najlepszy polski support. Jednym słowem, czeka nas kolejna niezapomniana noc!

Warszawski LiR odbędzie się w Progresji – jednym z największych i najlepszych klubów muzycznych w Polsce. Gościli już takie gwiazd światowego formatu jak GusGus, Moderat, Kiasmos, Apparat, Nneka, Jose Gonzalez, James Arthur, Zaz czy setki innych. Klub dysponuje najwyższej klasy nagłośnieniem i oświetleniem. W końcu bas musi łamać żebra!

Informacje o artystach:

★ OPTIV ★

Optiv to bez wątpienia jedna z najbardziej zasłużonych postaci sceny dnb. Jego produkcje to synonim najgrubszych kawałków o najwyższej jakości, którymi cały świat zachwyca się od ponad dekady. Znany z technicznych, mrocznych, rollujących klimatów wszystkie swoje dzieła przepełnia zjawiskową wiedzą producencką oraz ogromnym doświadczeniem. Nie dziwi więc fakt, że jest on uważany za jednego z innowatorów dnb, a jego perfekcyjne produkcje pojawiły się na każdym liczącym się labelu (m. in Virus, Shogun, Renegade Hardware, Playaz czy, rzecz jasna, C4C Recordings). Pod koniec lat 90′ rozpoczął współpracę wraz ze swoim kumplem CZA, efektem czego zrodził się kolektyw, którego nikomu w temacie dnb przedstawiać nie trzeba – Cause4Concern. Zdobywając rozgłos i szacunek na całym świecie Optiv do dziś aktywnie zmienia oblicze drum’n’bassu, stale utrzymując poziom i jakość godną legendy sceny.

★ BTK ★

BTK to pochodzący z Brazylii producent i DJ, którego produkcje podbiły wydawnictwa orbitujące wokół najcięższych brzmień drum’n’bassu takie, jak Virus Recordings, Shogun Audio, Playaz Recordings, V Records czy Renegade Hardware. Jego głębokie, techniczne kawałki zdobyły uznanie u ojców dyrektorów DNB – docenili go Ed Rush i Optical, Andy C, Friction, DJ Hype i Audio. W 2012 roku kolaboracja z Optiv’em zaowocowała albumem wydanym na Virus Recordings, który uplasował BTK pośród najlepszych producentów gatunku. Nie zwalniając tempa, BTK powołał do życia swoje własne wydawnictwo – Dutty Audio, na którym można usłyszeć zarówno utwory Brazylijczyka, jak i młodych, obiecujących producentów.
Poza zjawiskowym warsztatem producenckim, BTK może pochwalić się także globalnie docenianymi umiejętnościom djskimi, dzięki którym trzęsie parkietami na całym świecie.

★ EMPEROR [CRITICAL] ★

Po przetarciu ścieżek w świecie drum&bass'u produkcjami dla Symmetry, Titan oraz Ammunition Records, a także wypuszczeniem kilku dubstepowych perełek dla wydawnictwa Caliber, Emperor ustanowił swoją silną pozycję wstępując w szeregi wydających dla labelu Critical. Jego debiutancki track „Monolith” wydany na Critical:Modulations w czerwcu 2012 roku wywołał trzęsienie ziemi na parkietach dnb na całym świecie. Kolejne epki: „Jackhammer EP” i „Begin EP” konsekwentnie powtarzały ten sukces, stając się albumami, po które sięgali Kasra, Enei, Andy C, Hype, Rockwell, Foreign Concept, Phace & Misanthop, Prolix czy Wilkinson. W ostatnim czasie Emperor połaczył siły z Mefjusem tworząc jeden z najbardziej pożądanych duetów, który swymi potężnymi produkcjami i dynamicznymi setami zachwycił publiczność na takich festiwalach, jak Imagination czy Let It Roll.

★ A.M.C [Titan Records] ★

Alex Mark Calvert - szef Titan Records to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych producentów oraz DJ'ów ciemnej strony drum'n'bassu. Jego talent został wyłowiony przez ekipę D&BTV, największą społeczność internetową zrzeszającą fanów dnb, która doceniając kunszt dj'ski, dynamikę miksowania oraz pokłady enegii wbijającej ludzi w parkiet uczyniła Alexa rezydentem swoich imprez. W 2010 roku AMC zdobywając nagrodę w kategorii "Best D&BTV Live Set", a rok później tytuł "Best Newcomer DJ" potwierdził, że jego sety to perfekcyjna petarda na najwyższym poziomie, wobec której nikt nie może zostać obojętny. I choć jako założyciel Titan Records aktualnie skupia się na produkcji idącej ramię w ramię z największymi labelami, mixy AMC są jednymi z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na światowych festiwalach. Live Set", a rok później tytuł "Best Newcomer DJ" potwierdził, że jego sety to perfekcyjna petarda na najwyższym poziomie, wobec której nikt nie może zostać obojętny. I choć jako założyciel Titan Records aktualnie skupia się na produkcji idącej ramię w ramię z największymi labelami, mixy AMC są jednymi z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na światowych festiwalach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK