Biletomat Imprezy ONE NIGHT IN SOPOT

Imprezy: ONE NIGHT IN SOPOT

Bilety na imprezę

ONE NIGHT IN SOPOT

termin

So, 20 lutego 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 03 lut 2016 09:41

10 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 lut 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 lut 2016 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Jurek Przeździecki na żywo w Sfinks700

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
Jurek Przeździecki live
Bshosa
Radekk


FOUNTAIN powered by Neurofunk Society of Poland :
Lux Familiar
Rhytm Baboon
Hoax

To co miało być jedną nocą, rozrosło się w kilka. Kilka nocy zamieniło się w cykl. Co miesiąc wracamy do tego miejsca jak ćmy do światła. Spragnieni nowości, świeżości i tego, czego nie można usłyszeć gdzie indziej. Spragnieni muzyki, której na próżno szukać w radio, telewizji, do której ciężko dotrzeć nawet w Internecie. Szukając atmosfery, w którą znów będzie można wsiąknąć. 

Co noc te same twarze, co noc nowi, inni ludzie. Wszyscy wiedzą po co przyszli. Słyszą jak miarowe techno wylewa się z głośników, wybija rytm. To wszystko prawda co mówili w gazetach, można od tego dostać zawału. Serce dostosowuje się do beatu, pompuje adrenalinę w żyły. Ale właśnie po to tu jesteś. Już wiesz, że nie zaśniesz dopóki muzyka będzie grała. Już wiesz, że jesteś na kolejnej Nocy w Sopocie. 

Jeżeli szukasz muzyki techno, nasz pierwszy gość jest jej esencją. Jurek Przeździecki kocha nietuzinkowe, odważne rozwiązania z najróżniejszych gatunków muzyki elektronicznej. Uwielbia dodawać do tego żywe instrumenty i analogowe brzmienia, ale przede wszystkim kocha techno. Unikatowe dźwięki wychodzące spod klawiszy, przycisków i pokręteł, sample, które sam nagrywa, analogowe filtry i kompresory, setki kabli, którymi płynie muzyka - tak wygląda jego ołtarz. Jednorazowa msza dla ludzi spragnionych czegoś niepowtarzalnego. Czegoś, co podpali parkiet. 

Najlepsze bookingi w stolicy, odważne, innowatorskie akcje artystyczne, doskonała selekcja i gust muzyczny - to wszystko znajdziecie u naszego drugiego gościa Bshosy. Manager jednego z najważniejszych klubów w Polsce, wyznaczającego nowe trendy w stolicy i nie tylko - 1500m2, twórca inicjatyw takich jak Berlin - Warszawa, broni się przede wszystkim muzyką. Podróżując po całym świecie wyłapuje najlepsze i najświeższe perełki, łącząc je z wypróbowanymi, starymi brzmieniami. Wszystko, czego możesz chcieć od techno maniaka z wieloletnim doświadczeniem. 

Radekk to stały gość cyklu, wie doskonale do czego chcesz tańczyć, do czego skakać, a do czego po prostu odpłynąć kiwając się w ciemności. Zresztą znasz jego muzykę, wiesz, że nie zejdziesz z parkietu dopóki będzie stał za deckami. 

Fontanna będzie stała pod znakiem połamanego, basowego, soczystego Juke. Krzywy, energetyczny footwork, głębokie down tempo i futurystyczne, oryginalne brzmienia zwabią każde skrzywione serce, pragnące najmniej oczywistej, ale najciekawszej ścieżki. Czysta energia zamknięta w setach Lux Familiar, Rhythm Baboon i Tomka Hoax’a i 3 tonach basu jak zawsze sprawi, że ściany będzie można wycisnąć jak gąbkę. 

Jedna, jedyna noc w Sopocie przerodziła się w cykl. Trzeba to uczcić, doskonale wiesz jak.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK