Biletomat Imprezy ONE NIGHT IN SOPOT

Imprezy: ONE NIGHT IN SOPOT

Bilety na imprezę

ONE NIGHT IN SOPOT

termin

So, 20 lutego 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 03 lut 2016 09:41

10 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 lut 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 lut 2016 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Jurek Przeździecki na żywo w Sfinks700

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
Jurek Przeździecki live
Bshosa
Radekk


FOUNTAIN powered by Neurofunk Society of Poland :
Lux Familiar
Rhytm Baboon
Hoax

To co miało być jedną nocą, rozrosło się w kilka. Kilka nocy zamieniło się w cykl. Co miesiąc wracamy do tego miejsca jak ćmy do światła. Spragnieni nowości, świeżości i tego, czego nie można usłyszeć gdzie indziej. Spragnieni muzyki, której na próżno szukać w radio, telewizji, do której ciężko dotrzeć nawet w Internecie. Szukając atmosfery, w którą znów będzie można wsiąknąć. 

Co noc te same twarze, co noc nowi, inni ludzie. Wszyscy wiedzą po co przyszli. Słyszą jak miarowe techno wylewa się z głośników, wybija rytm. To wszystko prawda co mówili w gazetach, można od tego dostać zawału. Serce dostosowuje się do beatu, pompuje adrenalinę w żyły. Ale właśnie po to tu jesteś. Już wiesz, że nie zaśniesz dopóki muzyka będzie grała. Już wiesz, że jesteś na kolejnej Nocy w Sopocie. 

Jeżeli szukasz muzyki techno, nasz pierwszy gość jest jej esencją. Jurek Przeździecki kocha nietuzinkowe, odważne rozwiązania z najróżniejszych gatunków muzyki elektronicznej. Uwielbia dodawać do tego żywe instrumenty i analogowe brzmienia, ale przede wszystkim kocha techno. Unikatowe dźwięki wychodzące spod klawiszy, przycisków i pokręteł, sample, które sam nagrywa, analogowe filtry i kompresory, setki kabli, którymi płynie muzyka - tak wygląda jego ołtarz. Jednorazowa msza dla ludzi spragnionych czegoś niepowtarzalnego. Czegoś, co podpali parkiet. 

Najlepsze bookingi w stolicy, odważne, innowatorskie akcje artystyczne, doskonała selekcja i gust muzyczny - to wszystko znajdziecie u naszego drugiego gościa Bshosy. Manager jednego z najważniejszych klubów w Polsce, wyznaczającego nowe trendy w stolicy i nie tylko - 1500m2, twórca inicjatyw takich jak Berlin - Warszawa, broni się przede wszystkim muzyką. Podróżując po całym świecie wyłapuje najlepsze i najświeższe perełki, łącząc je z wypróbowanymi, starymi brzmieniami. Wszystko, czego możesz chcieć od techno maniaka z wieloletnim doświadczeniem. 

Radekk to stały gość cyklu, wie doskonale do czego chcesz tańczyć, do czego skakać, a do czego po prostu odpłynąć kiwając się w ciemności. Zresztą znasz jego muzykę, wiesz, że nie zejdziesz z parkietu dopóki będzie stał za deckami. 

Fontanna będzie stała pod znakiem połamanego, basowego, soczystego Juke. Krzywy, energetyczny footwork, głębokie down tempo i futurystyczne, oryginalne brzmienia zwabią każde skrzywione serce, pragnące najmniej oczywistej, ale najciekawszej ścieżki. Czysta energia zamknięta w setach Lux Familiar, Rhythm Baboon i Tomka Hoax’a i 3 tonach basu jak zawsze sprawi, że ściany będzie można wycisnąć jak gąbkę. 

Jedna, jedyna noc w Sopocie przerodziła się w cykl. Trzeba to uczcić, doskonale wiesz jak.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK