Biletomat Imprezy MaSQarade – New Years Eve!

Imprezy: MaSQarade – New Years Eve!

Bilety na imprezę

MaSQarade – New Years Eve!

termin

Śr, 31 grudnia 2014 godz. 21:30

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Wejście od godziny 00.30

Wejście od godziny 00.30

dostępna do
Wt, 30 gru 2014 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 30 gru 2014 23:59

90 PLN

Wyprzedane


Wejście od godziny 00.30

Wejście od godziny 00.30

dostępna do
Śr, 31 gru 2014 18:00

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 31 gru 2014 18:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Sylwester 2014/2014 w Poznańskim SQ Klub

VOCAL: Natalia Lubrano (Voice of Poland)

SAX: Tomek Busławski

DJ's:

Seb Skalski ( Spekulla Rec/ wawa)

Easy (wawa)

Bilety:

Do 30.12. – 90 zł

31.12. – 100 zł

40 zł – wejście od godziny 00.30

OPEN COCKTAIL BAR do 24:00 drinki/ koktaile na bazie: wódka Absolut, whiskey Ballantines, rum Bacardi, szampan o północy // soki & napoje gazowane (z wyłączeniem Red Bulla)

“Człowiek najmniej jest sobą, gdy mówi we własnym imieniu.
Daj mu maskę, a powie Ci prawdę”

(Oscar Wilde)

Tegoroczne imprezowe szaleństwa zwieńczy wielkie poznańskie MaSQarade! Podczas ostatniej nocy roku, wszelakie wcielenia, egzotyczne i wymyślne, przyodziane w fantazyjne maski rodem z najlepszych weneckich bali zjawią się w SQ klub!

Wyjątkowe wizualizacje i scenografie odmienią oblicze miejsca na tę wyjątkową noc. Kwintesencja karnawałowego szaleństwa, beztroski taniec do rana, najważniejsze numery roku, klubowe hymny, dj-je, saksofonista i wokale to wszystko w niepowtarzalnej sylwestrowej atmosferze na MaSQarade! w SQ!

“MaSQarade” to propozycja dla wszystkich pragnących wkroczyć w nowy rok z odrobiną szaleństwa. Na pewno pomoże w tym open cocktail bar, który drinki i koktajle na bazie Absoluta, Ballantinesa i Bacardi będzie serwował do północy, kiedy to wybuchną zarówno szampany jak i salwy życzeń noworocznych.

Stary rok będziemy żegnać w doborowym towarzystwie!
Za deckami Seb Skalski, Easy, na saxie Tomek Busławski oraz na vocalu tegoroczna finalistka Voice of Poland - Natalia Lubrano!

OPEN COCKTAIL BAR do 24:00 drinki/ koktaile na bazie: wódka Absolut, whiskey Ballantines, rum Bacardi, szampan o północy // soki & napoje gazowane (z wyłączeniem Red Bulla) 

Natalia Lubrano (wokal) 
Lubrano jest wokalistką zespołu Miloopa z Wrocławia, z którym nagrała trzy albumy. Poza tym dwa lata temu zadebiutowała solowo płytą "R.E.S.P.E.C.T.". Z Miloopą występowała na festiwalach na całym świecie, natomiast solowo śpiewała m.in. w Opolu i na PPA we Wrocławiu. 

Finalistka obecnej edycji “Voice of Poland”. 

http://muzyka.onet.pl/pop/the-voice-of-poland-wystep-natalii-lubrano/7ygnt 


Tomek Busławski (SAX) 
Pracował i nagrywał z takimi gwiazdami jak Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, Lenny White, Ewelina Flinta, Tatiana Okupnik, Maciej Maleńczuk,Marika,Vavamuffin, Grzegorz Skawiński, Andrzej Smolik,Beata Bednarz, Ania Szarmach,Robert Amirian, Mika Urbaniak, Tomasz Szczepanik, Krystyna Prońko. Tomek Busławski jako muzyk współpracuje i nagrywa z elitą najlepszych muzyków w naszym kraju, m.in. – Paweł „Bzim” Zarecki, Michał „Fox” Król, Robert Kubiszyn, Marcin Masecki, Marek Napiórkowski, Piotr Wojtasik, Robert Luty, Piotr Żaczek. 

Na scenie klubowej dał się poznać jako energetyzujący, charyzmatyczny oraz bezkompromisowy talent występując z najlepszymi polskimi Djami, także z artystami spoza granic naszego kraju, takimi jak : Jamie Lewis, Grant Nelson, Syke’n’Sugarstarr, Sergio Flores, Dax Riders, Joey Negro, Tutto Matto, Global Dj's, Boogie Pimps, Inaya Day, Duofonk, Chriss Jaxx, Martin Harmony, Dj Dio, Matt Kowalsky i wielu innych.

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.