Biletomat Imprezy Warszawa Metrik

Imprezy: Metrik

Bilety na imprezę

Metrik

termin

So, 08 sierpnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 08 sie 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Metrik w Warszawie!

Metrik

Nie możecie się doczekać wakacji?.. Teraz macie kolejny powód: 8 sierpnia w Warszawie (ISKRA Pole Mokotowskie) zagra METRIK!

Pod jego pseudonimem, znanym wszystkim maniakom D'n'B, kryje się londyński producent Tom Mundell. W 2012, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Records i stał się jedną z najbardziej cenionych postaci angielskiej wytwórni. Od lat doceniany przez Radio One (na czele z Annie Mac i Zane Lowe), gdzie w 2008 jego "Technicolour" stało się tłem do przemowy Baracka Obamy. Fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80tych, muzyki filmowej i oczywiście tanecznej, zakochany w muzyce - od twórczości Incubus, przez Pink Floyd, aż do The Prodigy. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh czy Dirtyphonics.

Więcej o nim na stronach: www.facebook.com/metrikmusic www.metrikmusic.com

Info o supportach wkrótce!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Metrik

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK