Biletomat Imprezy Michał Jabłoński / Chino / Dtekk / Błażej Malinowski / Deas

Imprezy: Michał Jabłoński / Chino / Dtekk / Błażej Malinowski / Deas

Bilety na imprezę

Michał Jabłoński / Chino / Dtekk / Błażej Malinowski / Deas

termin

So, 10 grudnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1, Lublin

organizator

Prepar

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 10 gru 2016 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Czołówka polskiego techno

Michał Jabłoński / Chino / Dtekk / Błażej Malinowski / Deas

Wspólnie z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszamy na afterparty po koncercie Lustmord w Lublinie. Brian Wiliams czyli Lustmord, to jeden z pionierów ambientu, twórca muzyki eksperymentalnej w wymiarze totalnym. Koncert odbędzie się o godzinie 21:00 w Sali Operowej CSK, a od godziny 22:00 do godziny 06:00 na poziomie - 1 prezentować się będą wybrani producenci muzyki elektronicznej.

Zaprosiliśmy artystów tworzących najciekawsze obecnie w naszej opinii projekty. Spodziewajcie się rozrywki na najwyższym poziomie przy znakomitym nagłośnieniu w przestrzeni, w jakiej nigdy jeszcze tego typu sytuacji nie było. Do dyspozycji tej nocy będziemy mieli dwie sale - klubową oraz barową. Zapraszamy!


► Michal Jablonski LIVE (SLAP / Behave Booking / Phlegethon)

Producent, DJ i live performer, którego styl to mocniejsze, surowe brzmienia techno, które ewoluują z występu na występ. Powoli staje się głównym towarem eksportowym Polskiej sceny. Na swoim koncie ma już występu m.in w legendarnym Tresor.Berlin (OFFICIAL), na Audioriver Festival oraz w więkoszości klubów w Polsce. Członek kolektywu SLAP oraz Phlegethon

https://soundcloud.com/michaljablonski
http://www.muno.pl/dj-art/michal-jablonski/
https://www.facebook.com/Seqpl
https://www.facebook.com/slapsuper

► Chino LIVE (Radar/ Recognition Records/ Holger)

Brutalist architecture, drum machines, FM synths, VHS&Audio casettes, obscure electronics, Tatra, Baltic, balance between "hi tech dreams & lofi reality".

http://www.soundcloud.com/101chino
https://www.facebook.com/101CHINO

► Blazej Malinowski LIVE [Technosoul / Silent Season / Kontrafaktum) - Berlin

Producent, DJ, dziennkikarz radiowy, kolekcjoner płyt oraz wszelkich przedmiotów z potencjałem dźwiękowym. W muzycznej pracy oscyluje wokół takich gatunków jak techno i ambient. W swoich kompozycjach łączy dwa bieguny dźwięków: brzmieniowej oszczędności przekazu, oraz deepowo, dronowych - eksperymentalnych przestrzeni. Współtwórca projektu Fűnfte Strasse, który obejmuje m.in. audycję radiową w warszawskim Radio Kampus. Pomysłodawca i kurator cyklu Why so Silent? czyli cyklu wydarzeń łączących kino nieme z muzyką elektroniczną na żywo. Związany z takimi wydawnictwami jak Silent Season, Technosoul, Phorma czy Kontrafaktum.

https://www.facebook.com/menesmusic
https://soundcloud.com/menesmusic

► Dtekk (Up To Date Festival / Pozdro Techno / Technosoul)

Człowiek instytucja na polskiej scenie muzyki elektronicznej: DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury. Pierwsze kroki w miksowaniu stawiał w 2000 roku, a od 2001 roku jest rezydentem białostockiego klubu Metro. Jego sety, wyłącznie winylowe, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno, z drugiej – jest fanem electro, disco, italo i ambientu. Współtworzy kolektyw Technosoul od początku jego istnienia i jest jednym z autorów jego sukcesu: szeregu imprez, na których zagrało wielu wybitnych artystów z całego świata oraz poszerzenia działalności kolektywu o wytwórnię. Technosoul może pochwalić się już czterema wydawnictwami winylowymi, a to dopiero początek. Pomysłodawca i główny filar Up To Date Festival, który w tym roku zebrał nejlepsze z możliwych recenzji.

http://mixcloud.com/dtekk1
http://soundcloud.com/dtekk
http://www.technosoul.pl/
http://www.uptodate.pl/
http://www.residentadvisor.net/dj/dtekk-pl

► Deas (KMS Records / Bush Records)

Deas - Karol Mozgawa - to jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny techno. Urodzony w Grecji, rezydujący na stałe w Krakowie, od lat poszukuje swojego dźwięku, a owoce tych poszukiwań można znaleźć w jego produkcjach, remixach i setach. Doskonała selekcja, energia, którą kocha się dzielić i tona zimnego, basowego brzmienia. Czyli to, po co tu jesteś. Rezydent klubu Prozak 2.0 10 grudnia zagra closing.

https://soundcloud.com/deasdj
https://www.facebook.com/Deasdj/
http://colorising.com/?p=35227

Soundsystem: L-Acoustic ARCS WIDE

Start 22:00 End 06:00
Wejście na poziom -1:

http://www.spotkaniakultur.com/pl/lustmord
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
20-029 Lublin
Plac Teatralny 1
Tel. 81 441 56 70
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Partnerzy:

https://www.facebook.com/munopl/
https://www.facebook.com/john.lemon.polska/
https://www.facebook.com/jimbeampoland/
https://www.facebook.com/technosoulpl/
https://www.facebook.com/bogjestwtechno/
https://www.facebook.com/MagAktivist/
https://www.facebook.com/pozdrodlawiksiarzy/
https://www.facebook.com/BiletomatPL/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK