Biletomat Imprezy Łódź King Beatz pres Miro Pajic (Item & Things)

Imprezy: King Beatz pres Miro Pajic (Item & Things)

Bilety na imprezę

King Beatz pres Miro Pajic (Item & Things)

termin

So, 25 kwietnia 2015 godz. 22:00

miejsce

klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Klub Dom

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 24 kwi 2015 11:00

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 24 kwi 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 25 kwi 2015 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Miro Pajic w Łodzi!

Miro Pajic

Nadszedl czas na świętowanie drugich już urodzin King Beatz.

Ekipy, która przyjęła sie w naszym łódzkim mieście jako kolektyw dj’ów i promotorów, którzy dają szanse zaistnienia zarówno młodym jak i doświadczonym producentom i dj’om z calej Europy oraz tym samym odwiedzenia naszej klubowej Łodzi.

Wcześniejsze edycje to niezapomniane Halloween Party z Łukaszem Naporą na czele, z Bartoszem Kusikiem z ekipy +Respirator czy Juniore z poznańskiego Muno.
Ponadto świętowany siódmy jubileusz artystyczny, jednego z członków kolektywu King Beatz, zainspirował go do import_u kogoś zza zachodniej granicy, tym samym dziękując lokalnym dj’om za niesamowity support oraz przede wszystkim Wam, drodzy klubowicze, za obecność na wcześniejszych edycjach.

Tym razem, drodzy Łodzianie i przyjezdni z całej Polski, jak na urodziny przystało krzyknijcie BANG! Bo czeka Was niezapomniana noc z człowiekiem odpowiedzialnym za wydawnictwa między innymi na legendarnym już labelu Item & Things należącego do Magdy, Troya Pierce’a oraz Marca Houle’a; wraz z założycielem King Beatz i londyńskiego Silvertown Records; warszawskim, młodym talentem, jak i gościem z płockiej sceny techno. Za deckami stanie rownież weteran oraz założyciel tego niesamowitego klubu, w którym się tej nocy spotkamy, wraz z człowiekiem otwierąjacym sobie drogę do pięknej kariery muzycznej przez zwycięstwo w konkursie Bass Planet, dzieki czemu wystąpi na jednym ze znaczących festiwali w Polsce.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK