Biletomat Imprezy Poznań MISS KITTIN

Imprezy: MISS KITTIN

Bilety na imprezę

MISS KITTIN

termin

Pt, 28 Luty 2014 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 14 sty 2014 21:13

29 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 28 sty 2014 10:27

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pon, 24 luty 2014 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
Pt, 28 luty 2014 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Królowa electro w poznańskim SQ

MISS KITTIN

Miss Kittin to jedna z największych gwiazd na scenie techno/electro - wokalistka, Djka i producent, znana z popularnego duetu Miss Kittin And The Hacker wystąpi w poznańskim klubie SQ 28 lutego.

Miss Kittin urodziła się we Francuzkim Grenoble - tam skończyła Akademię Sztuk Pięknych. Przełomem była dla niej eksplozja rave w połowie lat 90-tych. Wtedy młoda Francuzka zaczęła karierę DJ-ską - grała w słynnych klubach Le Pulp w Paryżu, a także Ultraschall w Monachium, gdzie spotkała DJ Hella - szefa Gigolo Records. 

Jej pierwszym wielkim sukcesem był kawałek "1982" - który Westbam wybrał na finał największej jak dotąd Love Parade - w 1998. Przy muzyce Miss Kittin bawiło się wówczas niemal 1.5 miliona ludzi. 1999 rok to wielki, choć skandalizujący hit "Frank Sinatra", ale i początek cyklicznych występy na imprezach Mayday w Niemczech , średnio dla 30-tysięcznej publiki-na które zapraszana jest do dziś. 

Miss Kittin współpracowała z wszystkimi największymi sceny klubowej - Felixem Da Housecat, Svenem Väthem (w przeróbce sławnego "Je'Taime Mon Amour"), Laurentem Garnier, Chicks On Speed a także Trickym. Do tej pory wydała ponad 30 singli, remiksów i albumów dla czołowych wytwórni sceny elektronicznej Anglii, Niemiec, Francji ( m.in.Gigolo, Ladomat, Disko B, Virgin, Mental Groove i wielu innych). 

Miss Kittin grała też na wszystkich najważniejszych festiwalach muzyki elektronicznej - od Sonar w Barcelonie, po Mutek w Montrealu. Corocznie jest też jedną z największych gwiazd sezonu na Ibizie – w poprzednim sezonie gościła m.in. Na cyklu Richiego Hawtina “Enter”. 

Jej renoma i popularność nie powinny dziwić, gdyż Francuzka swoje Djskie występ urozmaica śpiewem, wokalnymi improwizacjami i niezwykłym tańcem. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.