Biletomat Imprezy MISS KITTIN

Imprezy: MISS KITTIN

Bilety na imprezę

MISS KITTIN

termin

So, 01 marca 2014 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 23 sty 2014 18:27

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 18 lut 2014 20:53

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 01 mar 2014 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Królowa electro w warszawskim 1500m2

Miss Kittin (Nobody's Bizzness Records // FR)

Jedna z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych artystek elektroniki, pierwsza dama francuskiej sceny - MISS KITTIN już 1 marca zagra w Warszawie w klubie 1500m2. 

LegendarnaMiss Kittin pochodzi z francuskiego Grenoble - tam skończyła Akademię Sztuk Pięknych. Przełomem była dla niej eksplozja rave w połowie lat 90-tych. Wtedy młoda Francuzka zaczęła karierę DJ-ską - grała w słynnych klubach Le Pulp w Paryżu, a także Ultraschall w Monachium, gdzie spotkała DJ Hella - szefa Gigolo Records. 

Jej pierwszym wielkim sukcesem był kawałek "1982" - który Westbam wybrał na finał największej jak dotąd Love Parade - w 1998. Przy muzyce Miss Kittin bawiło się wówczas niemal 1.5 miliona ludzi. 1999 rok to wielki, choć skandalizujący hit "Frank Sinatra", ale i początek cyklicznych występy na imprezach Mayday w Niemczech , średnio dla 30-tysięcznej publiki-na które zapraszana jest do dziś. 

Nie bez powodu nazywana jest absolutną legendą, osobą która wprowadziła kobiety na salony muzyki elektronicznej, bohaterką rewolucji electroclash. Współpracowała z wszystkimi największymi sceny klubowej - Felixem Da Housecat, Svenem Väthem (w przeróbce sławnego "Je'Taime Mon Amour"), Laurentem Garnier, Chicks On Speed a także Trickym. Do tej pory wydała ponad 30 singli, remiksów i albumów dla czołowych wytwórni sceny elektronicznej Anglii, Niemiec, Francji ( m.in.Gigolo, Ladomat, Disko B, Virgin, Mental Groove i wielu innych). 

Miss Kittin grała też na wszystkich najważniejszych festiwalach muzyki elektronicznej - od Sonar w Barcelonie, po Mutek w Montrealu. Corocznie jest też jedną z największych gwiazd sezonu na Ibizie – w poprzednim sezonie gościła m.in. na cyklu Richiego Hawtina “Enter”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK