Biletomat Imprezy MOBILEE ROOFTOP hosted by ROOF PARTY w/ AND.ID live & RALF KOLLMANN

Imprezy: MOBILEE ROOFTOP hosted by ROOF PARTY w/ AND.ID live & RALF KOLLMANN

Bilety na imprezę

MOBILEE ROOFTOP hosted by ROOF PARTY w/ AND.ID live & RALF KOLLMANN

termin

So, 13 maja 2017 godz. 14:00

miejsce

Strefa Kultury Studenckiej (Politechnika Wrocławska)
ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław

organizator

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia MOBILEE ROOFTOP hosted by ROOF PARTY w/ AND.ID live & RALF KOLLMANN w innym terminie i miejscu.


 

📄Roof Party z ekipą Mobilee we Wrocławiu!

AND.ID Live (Mobilee Records), RALF KOLLMANN (Mobilee Records), MARCIN CZUBALA Live (Mobilee Records), SIMON MATTSON (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna), SEB & RODRIGUEZ (Affekt A), GOGAN (Flashmob Rec / Be One Records)

MOBILEE RECORDS to marka sama w sobie. Założony w 2005 roku label przez ANJE SCHNEIDER i RALFA KOLLMANNA szybko stał sie jednym z najbardziej rozpoznowalnych wydawnictw nie tylko w rodzimym Berlinie, ale i w całym elektronicznym świecie. Dziś Mobilee to jednak nie tylko cała masa fanstastycznych produkcji i remiksów od tak uznanych postaci jak Rodriguez Jr, Re.You, Reset Robot, And.Id, Kevin Over czy Jade. To coś zdecydowanie więcej.

To także jedyne w swoim rodzaju imprezy na dachach. To magia, która zaczęła się podczas Sonar / Off Week w Barcelonie i która teraz dotrze również do Wrocławia!

Na wydarzeniu we Wrocławiu pojawi się aż 3 reprezentantów MOBILEE RECORDS. Głównym headliner’em imprezy będzie AND.ID, który zaprezentuje Live Act. A spodziewać się po nim możemy i powinnismy naprawde wiele. And. ID to multi instrumentalista, który przy pomocy wielu zewnętrznych zabawek tj. samplerów, automatu perkusyjnego, syntezatora, a nawet trąbki buduje podczas swoich występów umikalny klimat. Jego utwory - poza macierzystym labelem - wydawane są także przez Bedrock records, Culprit czy Pokerflat Recordings.

Kolejny artysta to wspomniany na początku RALF KOLLMANN to współzałożyciel Mobilee. Pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej stawiał jeszcze w latach 90-tych. Dziś podrużuje po całym świecie, regularnie goszcząc na barcelońskim Sonarze czy WMC w Miami.

Stawkę zamyka polski reprezentant wytwórni - MARCIN CZUBALA, który oprócz wydawnictw dla Mobilee miał okazję pokazać się w 8bit Records należącej do Nicka Curly. Na koncie posiada także swój własny album “Chronicles Of Never”. Supportować będzie go warszawski artysta SIMON MATTSON, który poszczycić się może wydawnictwami dla wielu prestiżowych wytwórni tj. Glasgow Underground, Elrow Music, Defected czy Strictly Rhythm. Pozostali polacy to reprezentanci wrocławskiej sceny. Niezniszczalni wyjadacze SEB & RODRIGUEZ oraz zdolny producent GOGAN.

AND.ID Live (Mobilee Records)
https://www.facebook.com/And.idOfficial

RALF KOLLMANN (Mobilee Records)
https://www.facebook.com/RalfKollmannOfficial

MARCIN CZUBALA Live (Mobilee Records)
https://www.facebook.com/marcinczubalafans

SIMON MATTSON (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna)
https://www.facebook.com/mattson.simon

SEB & RODRIGUEZ (Affekt A)
https://www.facebook.com/seb.rodrigezz

GOGAN (Flashmob Rec / Be One Records)
https://www.facebook.com/gogandj

https://www.facebook.com/mobilee
https://www.youtube.com/watch?v=ngeu_-4z1yY
https://www.youtube.com/watch?v=5uWGdAno3bg
https://www.youtube.com/watch?v=vwRXAYhCsQE
https://www.youtube.com/watch?v=rRGsNKdUbHg

Organizator: TheQ Entertainment // Roof Party
Partnerzy: Burn Energy Drink // Finlandia Vodka

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!