Biletomat Imprezy Wrocław Mobilee Rooftop Wroclaw

Imprezy: Mobilee Rooftop Wroclaw

Bilety na imprezę

Mobilee Rooftop Wroclaw

termin

So, 22 Lipiec 2017 godz. 14:00

miejsce

ChillUp Rooftop
Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław

organizator

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Bilety


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 11 lip 2017 12:29

39 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 21 lip 2017 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

IV pula

dostępna do
So, 22 lip 2017 11:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mobilee Rooftop wraca do Polski!

Ralf Kollmann (mobilee), Marcin Czubala (mobilee records / C&C Bookings), Simon Mattson (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna), Seb & Rodrigezz (Affekt A), Gogan (Flashmob Records)

MOBILEE RECORDS to marka sama w sobie. Założony w 2005 roku label przez ANJE SCHNEIDER i RALFA KOLLMANNA szybko stał sie jednym z najbardziej rozpoznowalnych wydawnictw nie tylko w rodzimym Berlinie, ale i w całym elektronicznym świecie. Dziś Mobilee to jednak nie tylko cała masa fanstastycznych produkcji i remiksów od tak uznanych postaci jak Rodriguez Jr, Re.You, Reset Robot, And.Id, Kevin Over czy Jade. To coś zdecydowanie więcej.

To także jedyne w swoim rodzaju imprezy na dachach. To magia, która zaczęła się podczas Sonar / Off Week w Barcelonie i która teraz dotrze również do Wrocławia!

Na wydarzeniu we Wrocławiu pojawi się 2 reprezentantów MOBILEE RECORDS. Głównym headliner’em imprezy RALF KOLLMANN - współzałożyciel Mobilee. Pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej stawiał jeszcze w latach 90-tych. Dziś podrużuje po całym świecie, regularnie goszcząc na barcelońskim Sonarze czy WMC w Miami.

Stawkę zamyka polski reprezentant wytwórni - MARCIN CZUBALA, który oprócz wydawnictw dla Mobilee miał okazję pokazać się w 8bit Records należącej do Nicka Curly. Na koncie posiada także swój własny album “Chronicles Of Never”. Supportować będzie go warszawski artysta SIMON MATTSON, który poszczycić się może wydawnictwami dla wielu prestiżowych wytwórni tj. Glasgow Underground, Elrow Music, Defected czy Strictly Rhythm. Pozostali polacy to reprezentanci wrocławskiej sceny. Niezniszczalni wyjadacze SEB & RODRIGUEZ oraz zdolny producent GOGAN.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.