Biletomat Imprezy Warszawa OBJEKT & BARKER - 1.URODZINY DYPE

Imprezy: OBJEKT & BARKER - 1.URODZINY DYPE

Bilety na imprezę

OBJEKT & BARKER - 1.URODZINY DYPE

termin

So, 22 marca 2014 godz. 22:00

miejsce

Brzozowa 37
Brzozowa 37, 00-258 Warszawa

organizator

BM Brzozowa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 22 mar 2014 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Projekt Dype świętuje 1. Urodziny

OBJEKT (DE / UK / Hessle Audio), Barker ( Ostgut Ton / Leisure System / UK / DE)

Świeża krew promotorska DYPE obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji już 22 marca w warszawskim klubie Brzozowa 37 odbędzie się huczna impreza z udziałem Objekta i Barkera!

Miłośnicy analogowego brzmienia oraz winylowi fetyszyści przez ostatnie 12 miesięcy zaprosili do Polski znanych i cenionych artystów szeroko pojętej sceny muzyki elektronicznej. Na ich eventach zagrali m.in. Levon Vincent, Untold, Lake People, Borrowed Identity czy Fantastic Mr Fox. Pierwsze urodziny postanowili obchodzić hucznie zapraszając 22 marca na Brzozową 37 dwóch headlinerów! Ich urodzinowymi gośćmi są brytyjczycy, na stałe mieszkający w Berlinie - Objekt i Barker!

Objekt ( Hessle Audio /UK/ DE)
TJ Hertz – bo tak nazywa się dj/producent angielskiego pochodzenia mieszkający na stałe w Berlinie. Mimo młodego wieku szybko stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów nowej fali techno. Charakterystyczne połamane dźwięki, niesamowita dbałość o szczegóły oraz innowacyjny sampling to znak rozpoznawczy Objekta. Młody Brytyjczyk doskonale wie jak połączyć soczysty bass z dubstepu z mocną, zdecydowana stopą undergroundowego techno. Do tej pory wydał kilka znakomicie przyjętych dwunastek m.in. dla Hessle Audio, Bleep oraz labelu sygnowanego swoim pseudonimem. Zasłynął również remixami dla Radiohead, SBTRKT, występem na barcelońskim Sonarze czy prestiżowym Boiler Roomie. Jego mix dla FACT Magazine został uznany za jeden z najlepszych mixów w historii magazynu.

Barker ( Ostgut Ton / Leisure System / UK / DE)
Sam Barker - z pochodzenia Anglik, jednak od kilku lat zamieszkały w Berlinie. Od najmłodszych lat uczył się wszystkich instrumentów w zasięgu swojej ręki. Produkcje muzyki elektronicznej zaczął już w wieku 13 lat! Po przeprowadzce do Brighton (studia muzyczne) zaczął działać aktywnie jak promotor. Zorganizował cykl eventów „Instrumentality” , który prowadził przez kolejne 4 lata. W tym samym czasie zaczął kolekcjonować sprzęt analogowy i działalność pod pseudonimem Voltek.

W 2006 roku zaczął pracę do agencji bookingowej Littlebig, żeby rok później przeprowadzić się z firmą do Berlina. Od czasu przeprowadzki, jego kariera naturalnie zaczęła oscylować wokół kultowego Berghain. W 2008 poznał Andreasa Baumeckera, z którym postanowili założyć wspólny projekt – Barker & Baumecker. Owocem ich pracy było wydanie w 2010 roku epki dla najbardziej cenionego i znanego labetu techno na świecie – Ostgut Ton! Do tej pory wydali dal tej oficyny 3 epki, oraz bardzo dobrze przyjęty album – Transsektoral.

Sam jest również jednym z założycieli legendarnych, cyklicznie odbywających się w Berghain eventów – Leisure System. Po kilku latach, cykl eventów przerodził się w wytwórnie o tej samej nazwie, dla której wydają m.in. Dopplerefekt, Eeprom czy JETS (Machinedrumm & Jimmy Edgar). Prosto z Berlina! Prosto z Berghain!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK