Biletomat Imprezy Wrocław OBJEKT - Before Avant Art Festival 2014

Imprezy: OBJEKT - Before Avant Art Festival 2014

Bilety na imprezę

OBJEKT - Before Avant Art Festival 2014

termin

Pt, 21 Marzec 2014 godz. 23:00

miejsce

Das Lokal
Plac Solidarności 1/3/5, 53-661 Wrocław

organizator

Das Lokal

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 20 marz 2014 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Przedsmak Avant Art Festival w klubie Das Lokal

OBJEKT (DE / UK / Hessle Audio), SYLWIA (SENTEL) (DE/PL), PHIL JENSKY, NIC ZNANEGO

W ascetycznych wnętrzach Das Lokalu 21 marca wystąpi artysta łamiący konsekwentnie wszelkie zasady obowiązujące w świecie muzyki elektronicznej - Objekt.

W czasach gdy ta aż kipi od kreatywności - w tym gąszczu artystów niełatwo się wyróżnić. Jednak już po pierwszym odsłuchu "Porcupine" uświadomisz sobie, że TJ Hertz, znany jako Objekt, ten cel udało się osiągnąć. Pochodzący z UK, a działający w Berlinie pojawił się w 2011 roku, szybko stając się jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów. Undergroundowe techno pełne atmosferycznych halfstepów, rozklekotanych bębnów i innowacyjnego samplingu, nie brzmi zbyt prosto, zbyt miękko czy nienaturalnie. Brytyjski producent doskonale wie, jak przemycić bas z dubstepu w rejony techno, łączy go przy tym z najlepszymi estetykami z Berlina i Londynu. Zasłynął remiksami dla takich tuzów jak Radiohead czy SBTRKT, występami na barcelońskim Sonarze i w prestiżowym Boiler Roomie, a jego dwunastki dla Hessle Audio pokazują, że z tym gościem nie ma żartów. TJ Hertz nie ugina się do obowiązujących trendów, a wydawnictwa bardzo rozciągnięte w czasie wynikają z perfekcjonizmu producenta - perfekcjonizmu, który objawia się także w jego DJ setach.

Objekt ma na koncie mix dla FACT magazine, który został ogłoszony jednym z najlepszych miksów w całej historii magazynu.
Prócz Objekta sceną zawładną polscy artyści, którzy w bardzo unikalny i odważny sposób eksplorują język jakim jest muzyka techno - Sylwia (Sentel), Kazüla (Viadrina), Phil Jensky, N i c z n a n e g o oraz BAN.

Współpraca: NYP - notyourparty.pl oraz JOHN LEMON

Wystąpią:
Objekt [DE/UK]
Sylwia (Sentel) [DE/PL]
Kazüla (Viadrina) [PL]
Phil Jensky [PL]
N i c z n a n e g o [PL]
BAN [PL]

Organizatorzy

www.avantart.pl
www.notyourparty.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.