Biletomat Imprezy One Night In Sopot - Kuba Sojka [live] | Duss

Imprezy: One Night In Sopot - Kuba Sojka [live] | Duss

Bilety na imprezę

One Night In Sopot - Kuba Sojka [live] | Duss

termin

So, 28 stycznia 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 sty 2017 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 28 sty 2017 17:00

20 PLN

Wyprzedane

 

📄One Night In Sopot

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
Kuba Sojka aka Psi-Acoustic LIVE (C&C Bookings / Dogmatik Records)
DUSS
Vacos
John Waiter

FOUNTAIN:
BrainWash The Dj
MNOW b2b eS

Klub Sfinks700 prezentuje:
One Night In Sopot - Kuba Sojka [live] | Duss

Nowy rok to nowe postanowienia. Nowe możliwości, nowe wyzwania, nowe horyzonty. Ulepszanie siebie, dążenie do perfekcyjności. Może nowa praca, może nowa szkoła. W końcu wszystko się zmienia z nowym rokiem! Nowa Ty, nowy Ty!

J***ć to. U nas bez zmian.

Bez zadęcia, bez pustych obietnic. W tę noc, jedyną noc, pierwszą w nowym roku wchodzimy tak jak zawsze. Z ciężkim, miarowym basem, który trzęsie ścianami. Z mrokiem, który otula światła na sali. Z mechanicznym dźwiękiem, który żyje własnym życiem. Bez oszukiwania samego siebie, bez postanowień.

No może z jednym. Bawić się do utraty tchu.

Główną gwiazdą maina jest artysta, którego fanom muzyki elektronicznej w Polsce nie trzeba przedstawiać. Kuba Sojka był jednym z pierwszych muzyków, którzy zagrali na One Night in Sopot. Jego sety to zawsze podróż przez porywiste, niebezpieczne wody muzyki eksperymentalnej, oryginalnej, nietuzinkowej. Miarowy rytm miesza się z połamanymi, nieoczywistymi leadami, elektroniczne dźwięki łączą się z akustycznymi klimatami. A wszystko zamknięte w precyzyjnej, przemyślanej konwencji, która wymiata z foteli, zmusza do tańca.

Duss to duet, którego początków należy szukać w Bydgoszczy. Ścieżki dwóch podobnie myślących, słyszących i czujących muzyków zeszły się w 2010 roku i już nic nie było dla nich takie same. Ich produkcje to esencja dobrego, starannie wyselekcjonowanego techno, a sety mówią (a raczej grają) same za siebie. Podczas ich występu znajdziesz pełen parkiet, mrok i czystą energię. Tylko tyle i aż tyle.

O Vacosie i jego selekcji pisaliśmy już nie raz, więc nie ma się co powtarzać. Pełna sala niezależnie od godziny i muzyka, która broni się sama. A na dokładkę młody, ambitny i doskonale zapowiadający się chłopak John Waiter. Czy można chcieć więcej?

Każdy DJ na fontannie to debiut na cyklu One Night in Sopot. BrainWash to stały bywalec najlepszych klubów na terenie Polski, który o muzyce house wie chyba wszystko. Każdy, kto słyszał jego set i widział wierne grono rozgrzanych ciał przed konsoletą wie, o czym mowa.

eS i MNOW od dwóch lat wspólnie montują sety w trójmiejskich klubach. Działają w obszarze pozytywnej elektroniki i zgodnie wyznają zasadę, że solidny bass i dobry drop to podstawa. I tego możecie się po nich spodziewać!

Jeżeli więc obce są Ci puste postanowienia, zamiany na siłę i pucowanie się na nowy rok – One Night in Sopot to miejsce dla Ciebie. Zresztą jak zawsze…

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
Kuba Sojka aka Psi-Acoustic LIVE (C&C Bookings / Dogmatik Records)
DUSS
Vacos
John Waiter

FOUNTAIN:
BrainWash The Dj
MNOW b2b eS

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK