Biletomat Imprezy One Night In Sopot - Angelo Mike | bshosa

Imprezy: One Night In Sopot - Angelo Mike | bshosa

Bilety na imprezę

One Night In Sopot - Angelo Mike | bshosa

termin

So, 25 marca 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 25 mar 2017 16:00

15 PLN

Wyprzedane

 

📄Angelo Mike i bshosa zagrają w Sfinksie

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
Angelo Mike (Sentence/Warszawa)
bshosa (1500m2 do wynajęcia/Warszawa)
Sienn (Warszawa)
KAJKO (Zaćmienie)


FOUNTAIN:
Aquamelon (UK)

Spod głębokiej warstwy zimna i lodu, wraz z pierwszymi świeżymi powiewami wiosny, budzi się zew. Zew, który gotuje krew w żyłach, podnosi ciśnienie na wysokość stratosfery, rozszerza źrenice i każdą, najsmutniejszą nawet buzię. Zew, który co miesiąc każe nam iść do świątyni i wytańczyć swoje zmęczenie, frustrację i smutki. Zew, który wybiera tylko starannie wyselekcjonowane dusze, dobrze rozumiejące istotę podziemnej muzyki, istotę dobrej zabawy, istotę zarwanych nocy, przetańczonych w szaleństwie i amoku. Czujesz ten zew? To do Ciebie mówimy…

Wiemy, że pojęcie „legenda” ostatnio straciło na sile. Zewsząd otaczają nas „legendy” muzyki, gatunków, podgatunków i tak do końca. Jednak niektóre postaci w pełni zasługują na te miano. Jedna z nich pojawi się na sfinksowej scenie, a jest nią Angelo Mike, jedna z najjaśniej świecących gwiazd polskiego podziemia techno. Gdyby z selekcji elektronicznych, ciężkich dźwięków dawano doktoraty, on już dawno skończyłby habilitację. Od lat nieustannie serwuje doskonałe kawałki z gatunku, dla którego tu jesteś. Zresztą, jego sety mówią same za siebie.

Bshosa to obieżyświat, który na polskiej scenie grał już chyba wszędzie i z każdym. Animator warszawskiej (i nie tylko) sceny techno, od lat zapatrzony w dźwięki z Detroit. Wydaje się, że z każdym melanżem młodnieje a nie starzeje się - świeżość selekcji to jego znak rozpoznawczy.

Oprócz tego na głównej scenie znajdziecie jeszcze Sienn’a i Kajko, którzy zadbają o to, żeby dobrze wejść i (o własnych nogach) wyjść z imprezy.

Fontanna będzie należała do starych wyjadaczy sceny brytyjskiej, którzy po latach wrócili na scenę, żeby dzielić się dobrą energią… Soczysty beat, ładne dźwięki i energia - już wiesz o jakim gatunku mówimy? Tak dobry, niestarzejący się nigdy house.
Aquamelon returns to poland!

One Night in Sopot znowu wzywa. Tym razem mocniej, chcąc uczcić odchodzący w niepamięć, zaprzyjaźniony klub, gdzie kończyło się niejedne melanże - Soho. Krócej, bo tej nocy cofamy zegary, ale na pewno nie mniej intensywnie. Masz jeszcze jakieś wątpliwości?


MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ Angelo Mike (Sentence/Warszawa)
☄ bshosa (1500m2 do wynajęcia/Warszawa)
☄ Sienn (Warszawa)
☄ KAJKO (Zaćmienie)


FOUNTAIN:
☄ Aquamelon (UK)

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!