Biletomat Imprezy One Night In Sopot - Angelo Mike | bshosa

Imprezy: One Night In Sopot - Angelo Mike | bshosa

Bilety na imprezę

One Night In Sopot - Angelo Mike | bshosa

termin

So, 25 marca 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 25 mar 2017 16:00

15 PLN

Wyprzedane
 

📄Angelo Mike i bshosa zagrają w Sfinksie

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
Angelo Mike (Sentence/Warszawa)
bshosa (1500m2 do wynajęcia/Warszawa)
Sienn (Warszawa)
KAJKO (Zaćmienie)


FOUNTAIN:
Aquamelon (UK)

Spod głębokiej warstwy zimna i lodu, wraz z pierwszymi świeżymi powiewami wiosny, budzi się zew. Zew, który gotuje krew w żyłach, podnosi ciśnienie na wysokość stratosfery, rozszerza źrenice i każdą, najsmutniejszą nawet buzię. Zew, który co miesiąc każe nam iść do świątyni i wytańczyć swoje zmęczenie, frustrację i smutki. Zew, który wybiera tylko starannie wyselekcjonowane dusze, dobrze rozumiejące istotę podziemnej muzyki, istotę dobrej zabawy, istotę zarwanych nocy, przetańczonych w szaleństwie i amoku. Czujesz ten zew? To do Ciebie mówimy…

Wiemy, że pojęcie „legenda” ostatnio straciło na sile. Zewsząd otaczają nas „legendy” muzyki, gatunków, podgatunków i tak do końca. Jednak niektóre postaci w pełni zasługują na te miano. Jedna z nich pojawi się na sfinksowej scenie, a jest nią Angelo Mike, jedna z najjaśniej świecących gwiazd polskiego podziemia techno. Gdyby z selekcji elektronicznych, ciężkich dźwięków dawano doktoraty, on już dawno skończyłby habilitację. Od lat nieustannie serwuje doskonałe kawałki z gatunku, dla którego tu jesteś. Zresztą, jego sety mówią same za siebie.

Bshosa to obieżyświat, który na polskiej scenie grał już chyba wszędzie i z każdym. Animator warszawskiej (i nie tylko) sceny techno, od lat zapatrzony w dźwięki z Detroit. Wydaje się, że z każdym melanżem młodnieje a nie starzeje się - świeżość selekcji to jego znak rozpoznawczy.

Oprócz tego na głównej scenie znajdziecie jeszcze Sienn’a i Kajko, którzy zadbają o to, żeby dobrze wejść i (o własnych nogach) wyjść z imprezy.

Fontanna będzie należała do starych wyjadaczy sceny brytyjskiej, którzy po latach wrócili na scenę, żeby dzielić się dobrą energią… Soczysty beat, ładne dźwięki i energia - już wiesz o jakim gatunku mówimy? Tak dobry, niestarzejący się nigdy house.
Aquamelon returns to poland!

One Night in Sopot znowu wzywa. Tym razem mocniej, chcąc uczcić odchodzący w niepamięć, zaprzyjaźniony klub, gdzie kończyło się niejedne melanże - Soho. Krócej, bo tej nocy cofamy zegary, ale na pewno nie mniej intensywnie. Masz jeszcze jakieś wątpliwości?


MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ Angelo Mike (Sentence/Warszawa)
☄ bshosa (1500m2 do wynajęcia/Warszawa)
☄ Sienn (Warszawa)
☄ KAJKO (Zaćmienie)


FOUNTAIN:
☄ Aquamelon (UK)

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK