Biletomat Imprezy One Night In Sopot ╳ MAREENA [Tresor/Berlin]

Imprezy: One Night In Sopot ╳ MAREENA [Tresor/Berlin]

Bilety na imprezę

One Night In Sopot ╳ MAREENA [Tresor/Berlin]

termin

So, 28 maja 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 maj 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane 

📄Rezydentka techno klubu Tresor w Sfinks700!

Mareena (Tresor/Berlin)
Warsaw Calling (1500m2/Warszawa)
Vacos
REZA (CX | Metalheadz | 31 Recordings | Samurai)
Detoxic
Twin Prix
Mr. Cannabeatz
Tilo

Następny miesiąc, następna noc. Noc, podczas której możemy się zapomnieć. Możemy dać ponieść się muzyce, odpłynąć. W świątyni, gdzie możemy znaleźć ludzi na takiej samej zajawce, a dym papierosowy jest jak dym świec. W miejscu, w którym spotykamy starych znajomych i nowych przyjaciół, gdzie to beat rządzi naszymi ciałami i duszami, wystukuje rytm serca. Następny miesiąc, następna noc, na której po prostu trzeba być.

Do szybszego bicia serca na pewno pobudzi Was Mareena. Rezydentka znanego każdemu fanowi techno klubu Tresor (który tak jak Sfinks obchodzi w tym roku 25lecie) zabierze was w podróż po ciemnym, ciężkim, ale absolutnie nie dusznym świecie w rytmie 130 bpm. Mroczne dźwięki, wyraźny, dominujący rytm, nieoczywiste zagrywki i wycieczki - to wszystko podane w pięknej, doskonale brzmiącej formie - tego możecie się po niej spodziewać.

Kolejni goście, to rezydenci 1500m2 - Warsaw Calling. Wyławiają najciekawsze trendy i postacie światowej sceny, by przedstawiać je polskiej publiczności - ma to odzwierciedlenie nie tylko w artystach, których zapraszają na swoje imprezy, ale też w ich nowoczesnych i nieprzewidywalnych setach. Unikają nudy, ich kreatywne umysły wciąż generują coraz to nowe projekty. Są odpowiedzialni za ściągnięcie do Polski takich artystów jak Dixon, Nina Kraviz, Tale Of Us, Radio Slave, Kollektiv Turmstrasse, Lucy, Joy Orbison, Jamie Jones, Daniel Bortz, Tanner Ross, Marc Poppcke.

No a Maina zamknie Vacos, który niedawno swoim 7h setem pokazał nawyższą klasę. Najnowsze, najświeższe i najlepsze nowe techno przeplata się w jego setach z klasyką, a świetne melodie z rytmem, który nie pozwala ustać w miejscu.

Na fontannie będziemy świętować. Pomysłodawca cyklu, wszechobecny i wiecznie uśmiechnięty Mielus obchodzi urodziny. Każdy, kto choć raz wsiąkł w Jedną Noc w Sopocie musi z nim wypić. No i zbić piątki z rezydentami Sfinksa. REZA, MAD, Tilo, Detoxic i Twin Prix, którzy na pewno dotrzymają mu tempa w świętowaniu.

Następny miesiąc, następna noc. Za każdym razem taka sama a jednak za każdym razem inna. My tu będziemy, jak zawsze - a Wy?

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ Mareena (Tresor/Berlin)
☄ Warsaw Calling (1500m2/Warszawa)
☄ Vacos


FOUNTAIN:
☄ REZA (CX | Metalheadz | 31 Recordings | Samurai)
☄ Detoxic
☄ Twin Prix
☄ Mr. Cannabeatz
☄ Tilo

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK