Biletomat Imprezy One Night In Sopot ╳ RAUT no.9

Imprezy: One Night In Sopot ╳ RAUT no.9

Bilety na imprezę

One Night In Sopot ╳ RAUT no.9

termin

So, 29 października 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 29 paź 2016 16:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Kolejna odsłona One Night In Sopot

Main room:
RAUT
☄ Deas (KMS rec/BUSH)
☄ Anja Kraft (electrified./RAUT)
☄ Zariush (muno.pl/RAUT)
☄ Yellen (electrified.)

Fountain:
House Deluxe
☄ Pysh (Deep House Polska/Einmusika)
☄ Longair (Two Minds)
☄ Eliot

Znowu najlepsi ludzie. Znowu najlepsza muzyka. Rozmowy toczone w oparach dymu do rana i taniec pod sceną gdzieś między beatami. Wiesz gdzie jesteś i po co tu jesteś. Wiesz co Cię przywiodło. To zew tej jednej nocy, w której można zachłysnąć się życiem. Zew tej jednej noc, gdy wszystko jest na swoim miejscu.

Anja Kraft to kolejna kobieca postać świeżego, odważnego i bezkompromisowego brzmienia techno. Równy rytm, pulsujący bas, arpy pływające gdzieś w górze i hi hat, który pozwala zachować równowagę. Do tego eksperymenty i wycieczki w nieznane rejony. Sety tej artystki to uczta dla każdego zakochanego w dźwiękach deepu i IDM.

Deas - Karol Mozgawa - to jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny techno. Urodzony w Grecji, rezydujący na stałe w Krakowie, od lat poszukuje swojego dźwięku, a owoce tych poszukiwań można znaleźć w jego produkcjach, remixach i setach. Doskonała selekcja, energia, którą kocha się dzielić i tona zimnego, basowego brzmienia. Czyli to, po co tu jesteś.

Zariush to postać znana z miłości do brudnego, energetycznego i kwaśnego brzmienia. Równy rytm, rolandowe dźwięki i oldschoolowy duch, a wszystko to w nowych, świeżych numerach, które znajduje nie wiadomo gdzie. W selekcji na pewno pomaga mu rola redaktora Muno.pl - największego portalu muzyki elektronicznej w Polsce.

No i Yellen, czyli wycieczka po najróżniejszych gatunkach, połamanym basie, mroku i zimnie, a wszystko w poszukiwaniu pierwotnej energii - którą tak dobrze pożytkuje się na parkiecie.

Fontanna to tym razem house deluxe, czyli doskonale znany wszystkim gatunek w najlepszej odsłonie. Przyjemny, świeży sound, kilka promieni słońca w tym zimnym jak... mieście. A kto o to zadba?
Longair (TwoMinds), DJ i promotor z Poznania, który garściami czerpie z takich gatunków jak deep, tech, groove czy funky. Jego sety to zawsze czysta energia, żywioł i niczym nie skrępowana radość z muzyki.
Do tego Pysh z upliftingowym rytmem, dzięki któremu nie da stać się w miejscu i lokalny mistrz niekończącej się imprezy - Eliot.

Znowu wszyscy znajomi i nieznajomi, przyjaciele i goście. Wszyscy, których znasz i których chcesz poznać. Z którymi chcesz się bawić. A przynajmniej tej nocy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK