Biletomat Imprezy Otwarcie ogródka letniego // Tornado Wallace (Australia)

Imprezy: Otwarcie ogródka letniego // Tornado Wallace (Australia)

Bilety na imprezę

Otwarcie ogródka letniego // Tornado Wallace (Australia)

termin

Pt, 06 maja 2016 godz. 20:00

miejsce

Prepar
ul. Mariacka 31, 40-014 Katowice

organizator

Prepar

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 maj 2016 16:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Otwarcie ogródka letniego // Tornado Wallace (Australia)

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że już 6 maja inaugurując pierwszy nasz wakacyjny sezon startujemy z letnim ogródkiem. Z tej okazji wraz z ekipą SZOK zaprosiliśmy znakomitego Tornado Wallace'a z Australii oraz rezydentów z Nowej Jerozolimy.

Pochodzący z Australii Tornado Wallace to aktualnie jedna z mocniejszych postaci na scenie muzyki house. Tornado bardzo wcześnie zaczął pracować na swoją silną pozycję, bo już w wieku 18 lat w swoim rodzinnym Melbourne grywał ośmiogodzinne sety zdobywając dzięki temu status lokalnej legendy. Od tamtej pory, ze swoimi płytami, co najmniej kilkukrotnie okrążył Ziemię, a w ciągu kilku ostatnich lat udało mu się na stałe zagościć w line upach najciekawszych klubów i festiwali świata. Co ciekawe, Tornado wystąpił na zeszłorocznej edycji katowickiego Off Festivalu, gdzie podczas całonocnej muzycznej wyprawy porwał setki ludzi do wspólnego, ekstatycznego tańca. Dziś już nikt nie mówi o nim, jako ciekawostce z dalekich antypodów, a po prostu z wypiekami na twarzy oczekuje jego kolejnego występu. Zarówno w swoich setach djskich, jak i autorskich produkcjach w zachwycający sposób łączy house, techno i disco, co przyniosło mu rzeszę fanów na całym świecie. Wydawnictwa dla Delusions Of Grandeur, Beats In Space, ESP Institute, Sleazy Beats czy Instrument of Rapture i remiksy dla takich tuzów jak Cut Copy, Recloose, Mathew Dear lub Eddie C zdecydowanie podkreślają jego pozycję na rynku. Jego występy można sprawdzić m.in. w relacjach z australijskich i berlińskich edycji Boiler Rooma. Nie rzucamy słów na wiatr, jesteśmy tego pewni, że Tornado Wallace zapewni Wam niepotwarzalną noc pełną słonecznych, starannie wyselekcjonowanych dźwięków, które idealnie sprawią się przy otwarciu nowej części naszego lokalu.

https://soundcloud.com/tornadowallace
https://www.residentadvisor.net/dj/tornadowallace
https://www.youtube.com/watch?v=z3_yDm7dYmQ

_________________________

Jerozolima w Podróży:

Klub to nie tylko nazwa, surowa przestrzeń, nagłośnienie czy zagraniczne bookingi. Klub to przede wszystkim ludzie, którzy go współtworzą - od wspaniałej, roztańczonej publiki po tych, którzy nocami stoją po drugiej stronie DJ’ki, prezentując raz po raz najnowsze trendy, panujące w elektronicznej muzyce, czyli DJ’e, producenci, a przede wszystkim lokalni rezydenci.

Analogicznie Nowa Jerozolima to nie tylko historyczne osiedle z XVIII wieku, rozciągające się od ulicy Towarowej po Plac Zawiszy w Warszawie. To nie tylko zabytkowa kamienica, wybudowana w 1912 roku według projektu Artura Gurneya czy najgłośniejsze imprezy z zagranicznymi artystami pokroju Rodhad, Ame czy Anji Schneider. Nowa Jerozolima to przede wszystkim nasza jerozolimska publika, zapełniająca po brzegi ciemne korytarze oraz lokalni rezydenci, którzy wychodzą z podziemi kamienicy przy Alejach Jerozolimskich 57, pakują swoje case’y i ruszają w Polskę, aby na gruntach innych polskich miast spróbować odtworzyć jerozolimski vibe, pokazać szerszej publiczności swoje umiejętności oraz zaznajomić się z miejscowymi tancerzami i tancerkami, wywijającymi bez wytchnienia na dancefloorze.

Panie i Panowie, klub Nowa Jerozolima ma przyjemność ogłosić start nowego projektu „Jerozolima w podróży”, gdzie nasza załoga, czerpiąc z najlepszych Tradycji „wędrownych grup teatralnych” przemierza Polskę na spotkanie z miejscowymi pionierami muzyki elektronicznej, zaś pierwszym miejscem, które ugości nasza jerozolimską świtę jest jedna z najprężniej rozwijających się miejscówek na klubowej mapie Polski, czyli katowicki Prepar, który swoją ostatnią działalnością uznanie zyskał również pośród warszawskiej społeczności.

_________________________

Michał Piwowar - dj, producent i promotor. Wykreował takie marki jak SZOK i drum'a'turgia, organizując eventy w katowickich klubach od 2010 roku. Współpracował z większością polskiej undergroundowej sceny, wielokrotnie goszcząc również zagranicznych gości. Do tej pory grywał m.in. w sopockim Sfinksie, krakowskiej Bombie czy szczecińskim Tanz Barze. W jego setach można spotkać szerokie spektrum muzyki 4x4, od słonecznego house'u, po ambient i techno.

https://soundcloud.com/michalpiwowar

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK