Biletomat Imprezy Warszawa Paul Kalkbrenner Live In Concert

Imprezy: Paul Kalkbrenner Live In Concert

Bilety na imprezę

Paul Kalkbrenner Live In Concert

termin

Pt, 16 Czerwiec 2017 godz. 21:30

miejsce

Instytut Energetyki, Hala Najwyższych Napięć
ul. Mory 8, 01-330 Warszawa

organizator

Illegalbreaks

Galeria (powiększ)

 

📄Paul Kalkbrenner na żywo w Warszawie!

Paul Kalkbrenner

Paul Kalkbrenner odwiedzi Warszawę jako jedno z 18 europejskich miast w ramach trasy "Back To The Future". 17 czerwca w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki artysta zaprezentuje swoje ulubione utwory house i techno z przeszłości.

Bilety na to wydarzenie wyprzedały się dosłownie w mgnieniu oka. Dlatego też Paul Kalkbrenner i organizatorzy podjęli decyzję o dodatkowym występie w Warszawie, dzień wcześniej 16 czerwca. Podczas tego wydarzenia, również w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyk, artysta zagra w wersji LIVE znanej z największych światowych festiwali. Będzie to pierwszy klubowy występ artysty w Polsce w takiej formie - duża scena, ogromne ekrany led i potężne nagłośnienie. Czekają nas największe hity artysty ze ścieżki dźwiękowej do 'Berlin Calling' oraz numery z pozostałych solowych albumów Kalkbrennera! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.