Biletomat Imprezy Perc B2B Truss

Imprezy: Perc B2B Truss

Bilety na imprezę

Perc B2B Truss

termin

Pt, 02 grudnia 2016 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 01 gru 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 gru 2016 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Perc B2B Truss w Prozak 2.0

Perc B2B Truss

Jak co roku grudzień i ostatni booking sezonu F/W 2016 należeć będzie do sceny techno. Jak pokazali Panowie: Speedy J czy Len Faki nie ma niczego lepszego niż solidna dawka surowego i industrialnego techno. Stąd w Prozaku podwójna dawka ciemnej energii muzycznej od Perca i Trussa, którzy wystąpią ze wspólnym b2b. Perc wydał przez ostatnie 14 lat prawie 50 utworów. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego wydawnictwa trafiają do takich labeli jak CLR, PoleGroup czy Stroboscopic Artefacts. Wcale nie gorzej radzi sobie wydawnicze dziecko Perca – Perc Trax.

Wytwórnia na przestrzeni lat pokazała, że techno to nie tylko Berlin. Jej bardzo częste limitowane releasy przysparzają muzycznych diggerów o zawrót głowy. Znakiem rozpoznawczym Aliego Wellsa są produkcję, w których doskonale łączy to, co w nowoczesnym techno najlepsze, z tym co stare, dobre i analogowe. Sety londyńczyka nie biorą jeńców i nam bardzo się to podoba. Jakby tego było mało, Ali do Krakowa przyleci ze swoim przyjacielem Trussem – panowie mają już na koncie kilka wspólnych EP, a ich sety B2B na największych europejskich festiwalach, zdobyły już niejedno techno serce. Ich set raczej nie skończy się na dwóch godzinach, ale przekonamy się o tym dopiero 2.12 na poziomie -2 w Prozak 2.0

Zamów bilety już teraz na Bileotmat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK