Biletomat Imprezy Pierwsze Urodziny Pacha Poznań - Dirty Dutch Metamorphosism present CHUCKIE

Imprezy:  Pierwsze Urodziny Pacha Poznań - Dirty Dutch Metamorphosism present CHUCKIE

Bilety na imprezę

Pierwsze Urodziny Pacha Poznań - Dirty Dutch Metamorphosism present CHUCKIE

termin

Pt, 06 lutego 2015 godz. 22:00

miejsce

Pacha Poznań
ul. Paderewskiego 10, Poznań

organizator

Pacha Poznań sp. z o.o

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 06 lut 2015 16:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Chuckie na I urodzinach Pacha Poznań!

To będą bardzo głośne urodziny! Zapraszamy na huczne obchody zakończenia pierwszego roku działalności jedynej Pachy w Polsce - w ostatni weekend stycznia do stolicy Wielkopolski zawita jeden z najbardziej znanych DJ-ów na świecie - Chuckie! Na specjalne Wasze życzenie, obok wielu innych przygotowanych na tę wyjątkową noc atrakcji, zaprosiliśmy jednego z Waszych ulubieńców, który przygotuje dla Was długiego i wybuchowego seta, dzięki któremu nasza urodzinowa impreza na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Urodził się w Republice Surinamu, w Ameryce Południowej, ale w muzykę wkręcił się po przeprowadzce do Holandii. To w Amsterdamie ponad dwie dekady temu zaczął szlifować swoje didżejskie i produkcyjne umiejętności. Na pierwsze duże sukcesy musiał poczekać prawie 10 lat - w 2004 miał już na koncie pierwsze nagrody za miksowanie (MOBO Awards), chwilę później zaczął regularnie pojawiać się w czołówkach klubowych list przebojów ze swoimi utworami i remiksami.

Polska publiczność poznała go w roku 2007, dzięki "Toys Are Nuts" - megahitowi, który stworzył razem z Gregorem Salto. Następny swój hit "Let The Bass Kick" sprytnie połączył z debiutanckim singlem LMFAO "I'm in Miami Bitch", dzięki czemu zaliczył swój największy sukces na listach bestsellerów (9. miejsce w Wielkiej Brytanii). W 2010 wystąpił na polskiej edycji Sensation, w 2012 i 2013 podbił serca festiwalowiczów na Sunrise w Kołobrzegu.

Chuckie to nie tylko świetny DJ i producent, ale też postać odpowiedzialna za wypromowanie zjawiska pod tytułem "Dirty Dutch" - z innymi DJ-ami zgromadzonymi wokół takich mocnych, electro-housowych klimatów zaliczył z własną sceną wszystkie najważniejsze festiwale świata, z Tomorrowland i Ultra Music Festivalem na czele.

Uwaga, niezwykle ważna informacja - na I urodzinach Pacha Poznań DJ Chuckie grać będzie dla Was przez całą noc! Specjalnie na tę wyjątkową okoliczność parkiet poznańskiego klubu doprowadzać będzie do zaleństwa przez co najmniej 6 godzin!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK