Biletomat Imprezy Poznań PLAYGROUND: REBEKAH (CLR, Birmingham, UK)

Imprezy: PLAYGROUND: REBEKAH (CLR, Birmingham, UK)

Bilety na imprezę

PLAYGROUND: REBEKAH (CLR, Birmingham, UK)

termin

Pt, 23 stycznia 2015 godz. 22:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Oczy

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 09 sty 2015 20:54

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 23 sty 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Rebekah zagra w klubie Oczy

Rebekah (CLR (Official), Decoy Records (Official) / Birmingham, UK)
Kaotik (Elite Records (Mexico))
Rui Aber (Funnwork Records, BORN TO BE)
Tralien (A.T.O.M.)
VJ: .wju

Po krótkiej przerwie w której pracujemy nad klubem i wielu dobrze przyjętych imprezach z takimi artystami jak Tommy Four Seven (Official), daniel stefanik czy Robert Babicz czas na kolejną mocną dawkę dobrego techno, które tym razem będzie serwowane przez piękną i utalentowaną Rebekah z labelu CLR należącym do Chrisa Liebinga.

W dzisiejszym świecie muzyki elektronicznej, Rebekah jest jedną z artystek, które wywarły trwałe wrażenie na niektórych największych postaciach sceny techno. Najbardziej inspirują ją artyści tacy jak Dave Clarke, Derrick Carter, Richie Hawtin czy Billy Nasty. Aktualnie gra na największych imprezach klubowych oraz festiwalach na całym świecie, takich jak Berghain, Tresor, Fabric, Atomic Jam, Studio 80, Cocorico, Guendalina, Forsage, About Blank, Tomorrowland, Awakenings czy Exit.

Rezydentura na eventach Electricity zaowocowała późniejszą współpracą z cyklicznymi wydarzeniami z Cocoon oraz supportami dla takich artystów jak Sven Väth (OFFICIAL), Dubfire, LOCO DICE, Marco Carola i Luciano (Official Page). Pomimo wielu bookingów Rebekah znajduje czas na propagowanie swojej wizji nowoczesnego techno. Czerpie swoją wewnętrzną motwyację z pracy w studio, z dźwięków, uczuć, energii i sztuki. Jest płodnym producentem wydając remixy oraz single dla takich wytwórni jak CLR, Naked Lunch Records, Coincidence Records czy Stolen Moments.

Oprócz szacunku wśród wielu znanych artystów zyskała również szacunek u takich marek jak Akai czy DC Clothing. Ktokolwiek miał okazję aby usłyszeć i zobaczyć Rebekę na żywo, ten wie jak wiele pasji i talentu wkłada w swoje występy.

Imprezę wspiera odzieżowa marka Born To Be odpowiedzialna za tak kultowe nadruki i hasła jak LESS DRAMA MORE TECHNO.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.