Biletomat Imprezy Playground: Xosar live

Imprezy: Playground: Xosar live

Bilety na imprezę

Playground: Xosar live

termin

So, 28 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Playground

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 28 lis 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Xosar w Poznaniu!

Xosar

PLAYGROUND: XOSAR (US)
www.playgroundofficial.pl

To będzie gorąca noc pod względem nie tylko muzycznym ale również wizualnym! Parkiet bowiem rozgrzewać będą głównie przedstawicielki płci pięknej!

Już 28-go listopada zapraszamy na występ 100% hardware live w wykonaniu Xosar! Ta pochodząca z USA artystka jest ekspertem od występów na żywo, podczas których używa wyłącznie hardwarowych zabawek, na czele z trzema Korgami Electribe, do których dołącza coraz to nowe urządzenia. Mogła wybrać karierę modelki lub aktorki, jednak zdecydowała się podbijać swoim porażającym uśmiechem i nie znoszącym sprzeciwu basem kluby całego świata. Przyjmowano ją w najlepszych lokalach Detroit, Berlina, Amsterdamu, Nowego Jorku, Wiednia czy Paryża.

Już na samym początku swojej kariery Xosar zwróciła uwagę wielu ważnych osób, o czym może świadczyć fakt, iż wydaje swoją muzykę tylko w najbardziej prestiżowych labelach, typu Rush Hour czy L.I.E.S.

Sheela Rahman przygodę z produkcją zaczęła już jako nastolatka, doskonaląc swoje umiejętności m.in. na kursie inżynierii dźwięku. Od tego czasu, to jak spod tych wypielęgnowanych dłoni mogą wyjść tak masywne bity, zadziwić może każdego. Jej muzyka przede wszystkim pełna jest emocji. Niespokojne i rozmarzone dźwięki wplecione w surowe uderzenia perkusji - to jej specjalność.

Za support odpowiadają równie urocze przedstawicielki polskiej sceny klubowej - El'mirka oraz Julia!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK