Biletomat Imprezy PLAŻOWE IGRASZKI

Imprezy: PLAŻOWE IGRASZKI

Bilety na imprezę

PLAŻOWE IGRASZKI

termin

Pt, 16 września 2016 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

Temat Rzeka

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 wrz 2016 19:00

10 PLN

Wyprzedane

 

📄Plażowe Igraszki w Patio Nowa Jerozolima!

GREGORY S (burnResidency / Bondage / Truseounds, Hungary)
SIMON MATTSON (burnResidency / RYM / Elrow)
MILCZANOWSKI (Stay High / Rooftop Party)
SOVINSKY (1500m2)
MARYO (Warszawa)

Plażowe Igraszki to wakacyjny cykl imprez zapoczątkowany ponad dziesięć lat temu przez legendarny klub Piekarnia. Celem tej inicjatywy było stworzenie namiastki wakacjnego klimatu w mieście, którego ilość plenerowych spotów muzycznych dało się policzyć na palcach jednej ręki. Po zamknięciu klubu Piekarnia pod koniec 2011 roku znalazła się grupa osób, która zechciała kontynuować cykl imprez. Plażowe Igraszki pojawiły się dwukrotnie w warszawskim klubie 55, później zakotwiczyły na kolejna lata w Temat Rzeka by teraz pojawić się na patio w renomowanym klubie Nowa Jerozolima.

Do dziś, imprezy z pod szyldu Plażowe Igraszki charakteryzują się specjalnymi dekoracjami; baseny, wizualizacje, palmy, tony piasku i stroje samych bywalców (szorty, bikini, płetwy) oddają w przestrzeni klubowej charakter egzotycznej, plażowej imprezy.

GREGORY S (burnResidency / Bondage / Truseounds, Hungary)

Gregory Saldi to dj i producent z Budapesztu z ponad 10cio letnim doświadczeniem na scenie muzycznej. Na swoim koncie posiada wydania dla takich wytwórni muzycznych jak Hope Rec, Cyclic, Bondage Music czy King Street Sounds. Jego sety bazują na deep-techowych brzmieniach z elementami progresynwymi co slychać w jego własnych produkcjach. W 2015 roku dostał się do TOP3 międzynarodowego konkursu burnResidency Ibiza 2015, dzięki czemu spędził sezon na wyspie rezydując w kultowym klubie Privilege Ibiza. Na wyspie występował także w takich klubach jak Sankeys, Space czy Kumharas. Gregory regularnie też grywa po całej Europie rezprezentując zarówno platformę burnResidency jak i własną wytwórnię Truesounds.

https://pro.beatport.com/artist/gregory-s/211674/tracks
https://www.facebook.com/gregoryshungary
https://soundcloud.com/gregory-s

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK