Biletomat Imprezy Pozdro Techno Impact III - MARK BROOM x CRISTIAN VOGEL

Imprezy: Pozdro Techno Impact III - MARK BROOM x CRISTIAN VOGEL

Bilety na imprezę

Pozdro Techno Impact III - MARK BROOM x CRISTIAN VOGEL

termin

Pt, 08 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 22 mar 2016 08:55

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Pozdro Techno Impact ponownie odwiedzi 1500m2

Cristian Vogel (Tresor / Mosquito / Novamute)
Mark Broom (BeardMan / BlueprintRecords / M-Plant / Cocoon Recordings / Ostgut Ton / Token Records – UK)

Organizując pierwsze Pozdro Techno Impact, nie myśleliśmy o tym, że event przerodzi się w serię wydarzeń. Jednak sukces obydwu edycji, na których pojawili się James Ruskin. Oliver Ho, Post Scriptum, Steve Bicknell, Shifted i Pariah sprawił, że nie możemy sobie odpuścić - przed Wami Pozdro Techno Impact III.

Tym razem - dwóch gości specjalnych: każdy z nich na scenie od ponad dwóch dekad. Do tego kolejny Warszawski Salon Ambientu, specjalne światła, dodatkowe nagłośnienie... i niemal 10 godzin niepohamowanego rave'u na sali gimnastycznej. Jak zawsze - nazwiska gości odsłonimy stopniowo.

Dołączcie do misji.

Mark Broom (BeardMan / BlueprintRecords / M-Plant / Cocoon Recordings / Ostgut Ton / Token Records – UK) jako jeden z dwóch headlinerów #pozdrotechno Impact III !
event: http://is.gd/pozdrotechnoimpact3
tickets: http://is.gd/pozdro_biletomat

Ponad 25 lat za konsolą dj-ską, grubo ponad 100 wydanych płyt – Mark Broom to jedna z najbardziej aktywnych postaci na brytyjskiej scenie techno & acid house. Wszystko zaczęło się dla niego w 1989 roku, gdy to podczas wakacji na Teneryfie natknął się na dźwięki Chicago i wczesnego kwaśnego house'u. Po powrocie do UK Mark natychmiast zakupił swoje pierwsze gramofony i w ten sposób rozpoczął swoją trwającą do dziś karierę muzyczną.

Na przestrzeni lat artysta nie tylko wydał olbrzymią ilość płyt (zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z Davem Hillem, Benem Simsem czy Jamesem Ruskinem), ale także prowadził kilka własnych wytwórni (Pure Plastic, King of the Snakes czy ostatnio Beard Man), a także zremixował olbrzymią ilość legendarnych artystów – choćby Sven Väth czy Robert Hood // Floorplan.

Obecnie Mark skupia się na prowadzeniu własnej wytwórni Beard Man, a także na współpracy z Jamesem Ruskinem w projekcie Fear Ratio.

http://soundcloud.com/beardman
http://www.residentadvisor.net/dj/markbroom
http://www.facebook.com/MarkBroomOfficial

Cristian Vogel

Urodzony w Chile Cristian Vogel należy do artystów, którzy w latach 90. zdefiniowali termin „techno”. Cristian dorastał w Wielkiej Brytanii, gdzie na początku lat 90. wraz z Si Beggiem rozpoczął swoje brzmieniowe eksperymenty, które nieprzerwanie trwają do dziś.

„All Music Has Come To an End”, „Absolute Time” czy „Specific Momentific” – to tylko wybrane albumy Vogla, którymi udało mu się tchnąć nowego ducha w muzykę maszyn. Unikalne połączenie funka, jazzu i eksperymentalnej elektroniki nigdy przed Cristianem nie brzmiało tak świeżo. To zresztą jego współpraca z Jamie Lidellem przyniosła efekt w postaci Super Collider – jednego z najodważniejszych projektów we współczesnej elektronice, łączącego w sobie surową energię techno i soulowe wokale Jamiego.

Vogel to zresztą nie tylko wyjątkowy producent i eksperymentator, ale także kurator muzyczny – to pod jego nadzorem powstało kultowe Mosquito Records, nakładem którego swoje najciekawsze płyty wydali m.in. Justin Berkovi czy Tobias Schmidt. Drodzy – po raz pierwszy od ponad dekady – Cristian Vogel w Warszawie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK