Biletomat Imprezy Warszawa Pozdro Techno Impact III - MARK BROOM x CRISTIAN VOGEL

Imprezy: Pozdro Techno Impact III - MARK BROOM x CRISTIAN VOGEL

Bilety na imprezę

Pozdro Techno Impact III - MARK BROOM x CRISTIAN VOGEL

termin

Pt, 08 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula (early bird)

dostępna do
Wt, 22 mar 2016 08:55

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 17:00

35 PLN

Wyprzedane


 

📄Pozdro Techno Impact ponownie odwiedzi 1500m2

Cristian Vogel (Tresor / Mosquito / Novamute)
Mark Broom (BeardMan / BlueprintRecords / M-Plant / Cocoon Recordings / Ostgut Ton / Token Records – UK)

Organizując pierwsze Pozdro Techno Impact, nie myśleliśmy o tym, że event przerodzi się w serię wydarzeń. Jednak sukces obydwu edycji, na których pojawili się James Ruskin. Oliver Ho, Post Scriptum, Steve Bicknell, Shifted i Pariah sprawił, że nie możemy sobie odpuścić - przed Wami Pozdro Techno Impact III.

Tym razem - dwóch gości specjalnych: każdy z nich na scenie od ponad dwóch dekad. Do tego kolejny Warszawski Salon Ambientu, specjalne światła, dodatkowe nagłośnienie... i niemal 10 godzin niepohamowanego rave'u na sali gimnastycznej. Jak zawsze - nazwiska gości odsłonimy stopniowo.

Dołączcie do misji.

Mark Broom (BeardMan / BlueprintRecords / M-Plant / Cocoon Recordings / Ostgut Ton / Token Records – UK) jako jeden z dwóch headlinerów #pozdrotechno Impact III !
event: http://is.gd/pozdrotechnoimpact3
tickets: http://is.gd/pozdro_biletomat

Ponad 25 lat za konsolą dj-ską, grubo ponad 100 wydanych płyt – Mark Broom to jedna z najbardziej aktywnych postaci na brytyjskiej scenie techno & acid house. Wszystko zaczęło się dla niego w 1989 roku, gdy to podczas wakacji na Teneryfie natknął się na dźwięki Chicago i wczesnego kwaśnego house'u. Po powrocie do UK Mark natychmiast zakupił swoje pierwsze gramofony i w ten sposób rozpoczął swoją trwającą do dziś karierę muzyczną.

Na przestrzeni lat artysta nie tylko wydał olbrzymią ilość płyt (zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z Davem Hillem, Benem Simsem czy Jamesem Ruskinem), ale także prowadził kilka własnych wytwórni (Pure Plastic, King of the Snakes czy ostatnio Beard Man), a także zremixował olbrzymią ilość legendarnych artystów – choćby Sven Väth czy Robert Hood // Floorplan.

Obecnie Mark skupia się na prowadzeniu własnej wytwórni Beard Man, a także na współpracy z Jamesem Ruskinem w projekcie Fear Ratio.

http://soundcloud.com/beardman
http://www.residentadvisor.net/dj/markbroom
http://www.facebook.com/MarkBroomOfficial

Cristian Vogel

Urodzony w Chile Cristian Vogel należy do artystów, którzy w latach 90. zdefiniowali termin „techno”. Cristian dorastał w Wielkiej Brytanii, gdzie na początku lat 90. wraz z Si Beggiem rozpoczął swoje brzmieniowe eksperymenty, które nieprzerwanie trwają do dziś.

„All Music Has Come To an End”, „Absolute Time” czy „Specific Momentific” – to tylko wybrane albumy Vogla, którymi udało mu się tchnąć nowego ducha w muzykę maszyn. Unikalne połączenie funka, jazzu i eksperymentalnej elektroniki nigdy przed Cristianem nie brzmiało tak świeżo. To zresztą jego współpraca z Jamie Lidellem przyniosła efekt w postaci Super Collider – jednego z najodważniejszych projektów we współczesnej elektronice, łączącego w sobie surową energię techno i soulowe wokale Jamiego.

Vogel to zresztą nie tylko wyjątkowy producent i eksperymentator, ale także kurator muzyczny – to pod jego nadzorem powstało kultowe Mosquito Records, nakładem którego swoje najciekawsze płyty wydali m.in. Justin Berkovi czy Tobias Schmidt. Drodzy – po raz pierwszy od ponad dekady – Cristian Vogel w Warszawie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK