Biletomat Imprezy Warszawa President Bongo (GUS GUS, Gluteus Maximus, Kompakt, Radio Bongo)

Imprezy: President Bongo (GUS GUS, Gluteus Maximus, Kompakt, Radio Bongo)

Bilety na imprezę

President Bongo (GUS GUS, Gluteus Maximus, Kompakt, Radio Bongo)

termin

So, 13 Grudzień 2014 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

COSMA SP Z O O

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
So, 13 gru 2014 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄President Bongo zagra w Nowej Jerozolimie

Main:
President Bongo
Pysh
Soundrebelion
Tika Milano

Boczna:
Kuba Otłowski & Bartek Smurlik

Już 13 grudnia w Nowej Jerozolimie, Stephan rozgrzeje publiczność do czerwoności, a to za sprawą swojej charyzmy, spontaniczności i nieprzewidywalności, które na stałe wpisane są w jego występy. President Bongo uwielbia integrować się z publiką, którą w kilka sekund wprowadza w najlepszy klimat i szał zabawy. Jak sam mówi o swoich występach: „Uderzam tam, gdzie boli najbardziej – i to ze zdwojoną siłą!”.

Pochodzący z mroźnej Islandii Stephan Stephensen aka President Bongo, to jeden z założycieli i czołowa postać legendarnej grupy Gus Gus. President Bongo nie ogranicza się tylko do działalności z Gus Gus. Od wielu lat jest znany również jako DJ. W 2010 roku nagrał singiel z dOP, a z Jackiem Schidtem stworzył kolektyw Gluteus Maximus. Spod ich ręki wyszło kilka epek wydanych w labelu Radio Bongo. Duet wydał również wiele remixów house’owych, w tym dla takich artystów jak: Sigur Rós, Trentemöller i oczywiście - Gus Gus. 

Dla warszawskiej publiczności i fanów Gus Gus, set Presidenta Bongo w Nowej Jerozolimie będzie dopełnieniem wrześniowego koncertu, na którym Stephan nie wystąpił.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.