Biletomat Imprezy Przegląd Kapel Rockowych UEK

Imprezy: Przegląd Kapel Rockowych UEK

Bilety na imprezę

Przegląd Kapel Rockowych UEK

termin

Pon, 06 maja 2019 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Student UEK

Student UEK

dostępna do
Pt, 08 mar 2019 18:18

5 PLN

Wyprzedane


Normalny

Normalny

dostępna do
Pt, 08 mar 2019 18:18

10 PLN

Wyprzedane


Student UEK

Student UEK

dostępna do
Pon, 06 maj 2019 15:00

10 PLN

Wyprzedane


Normalny

Normalny

dostępna do
Pon, 06 maj 2019 15:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Start sprzedaży już w piątek 08.03 od godz. 11:00!

Myslovitz

6 maja 2019 roku, zapamiętaj tę datę! To właśnie wtedy w Klub Studencki Kwadrat odbędzie się XI już edycja Przegląd Kapel Rockowych UEK!

Aż pięć początkujących zespołów, wybranych spośród setek zgłoszeń zawalczy o tytuł najlepszego! Profesjonalne jury wybierze zwycięzcę, który otrzyma liczne nagrody. Zwieńczeniem Przeglądu będzie koncert Gwiazd Głównej. W tym roku na scenie wystąpi zespół Myslovitz, który będzie miał okazję dla nas wystąpić już po raz drugi.

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów rockowych, mający ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. To zespół złożony z nietuzinkowych osobowości, które świetnie się dopełniają: Przemek Myszor, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Lala Kuderski. Ich historia to gotowy scenariusz filmowy, z wciągającą fabułą, zaskakującymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim świetną ścieżką dźwiękową. Aby przyciągnąć uwagę nie muszą szokować i skandalizować – wystarczy muzyka i teksty. Grali na całym świecie, m.in. na trasach koncertowych z Iggym Popem i z Simple Minds. 20. rocznicę debiutu fonograficznego obchodzili na jednym z największych festiwali amerykańskich: Beale Street Music Festiwal razem z m.in. Pixies, Slashem, Edem Sheranem i Wilco. Trasa jubileuszowa obejmowała też Nowy Jork i Chicago, a zakończyła się w wypełnionym po brzegi Teatrze Roma w Warszawie. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród: MTV Music Awards, Fryderyków, Nagrody Komisji Europejskiej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie