Biletomat Imprezy Przegląd Kapel Rockowych UEK

Imprezy: Przegląd Kapel Rockowych UEK

Bilety na imprezę

Przegląd Kapel Rockowych UEK

termin

Pon, 06 maja 2019 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Student UEK

Student UEK

dostępna do
Pt, 08 mar 2019 18:18

5 PLN

Wyprzedane


Normalny

Normalny

dostępna do
Pt, 08 mar 2019 18:18

10 PLN

Wyprzedane


Student UEK

Student UEK

dostępna do
Pon, 06 maj 2019 15:00

10 PLN

Wyprzedane


Normalny

Normalny

dostępna do
Pon, 06 maj 2019 15:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Start sprzedaży już w piątek 08.03 od godz. 11:00!

Myslovitz

6 maja 2019 roku, zapamiętaj tę datę! To właśnie wtedy w Klub Studencki Kwadrat odbędzie się XI już edycja Przegląd Kapel Rockowych UEK!

Aż pięć początkujących zespołów, wybranych spośród setek zgłoszeń zawalczy o tytuł najlepszego! Profesjonalne jury wybierze zwycięzcę, który otrzyma liczne nagrody. Zwieńczeniem Przeglądu będzie koncert Gwiazd Głównej. W tym roku na scenie wystąpi zespół Myslovitz, który będzie miał okazję dla nas wystąpić już po raz drugi.

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów rockowych, mający ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. To zespół złożony z nietuzinkowych osobowości, które świetnie się dopełniają: Przemek Myszor, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Lala Kuderski. Ich historia to gotowy scenariusz filmowy, z wciągającą fabułą, zaskakującymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim świetną ścieżką dźwiękową. Aby przyciągnąć uwagę nie muszą szokować i skandalizować – wystarczy muzyka i teksty. Grali na całym świecie, m.in. na trasach koncertowych z Iggym Popem i z Simple Minds. 20. rocznicę debiutu fonograficznego obchodzili na jednym z największych festiwali amerykańskich: Beale Street Music Festiwal razem z m.in. Pixies, Slashem, Edem Sheranem i Wilco. Trasa jubileuszowa obejmowała też Nowy Jork i Chicago, a zakończyła się w wypełnionym po brzegi Teatrze Roma w Warszawie. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród: MTV Music Awards, Fryderyków, Nagrody Komisji Europejskiej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK