Biletomat Imprezy Przystanek Katowice - Milena Kriegs - live | Sylwia (NYP, Berlin)

Imprezy:  Przystanek Katowice - Milena Kriegs - live | Sylwia (NYP, Berlin)

Bilety na imprezę

Przystanek Katowice - Milena Kriegs - live | Sylwia (NYP, Berlin)

termin

Pt, 04 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Fabryka Porcelany Giesche
ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

organizator

Prepar

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 17:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Przystanek Katowice - Music/Food/Drink/Chillout

Milena Kriegs (live), Sylwia (NYP/ Berlin), ISNT (Behind The Stage), Anja Kraft (electrified. / RAUT), VTSS, Charlie

Kiedy dotarła do nas informacja o inicjatywie, jaką jest Przystanek Śniadanie pierwszą naszą myślą było dorzucenie do tego swoich pięciu groszy. Po kilku tygodniach ustalania szczegółów możemy w końcu zaprosić Was na before przed wydarzeniem Przystanek Katowice- Music/Food/Drink/Chillout

Stary Dworzec w Katowicach, ta najpierw neoklasycystyczna, później modernistyczna, budząca wiele emocji przestrzeń w centrum miasta od długiego czasu aż prosiła się by tchnąć w nią nieco życia. Stało się to wreszcie możliwe dzięki uprzejmości nowych właścicieli obiektu. Korzystająć z zaufania organizatorów Przystanku Katowice postanowiliśmy zaprosić do Starego Dworca najpiękniejsze i najzdolniejsze w naszej opnii Polskie dj-ki prezentujące gatunek muzyki elektronicznej niosący ze sobą najwięcej w tej chwili energii oraz emocji. Czwartego marca swoja wizję techno w tej niebywałej przestrzeni zaprezentują przed wami:

► Milena Kriegs (live)

Milena produkcję muzyki rozpoczęła w 2012 roku. Jej prace zostały wydane na dwóch wytwórniach: Reaktivate i Semantica Records. Styl Mileny to mieszanka techno, ambientu i eksperymentalnych, alternatywnych dźwięków.

https://web.facebook.com/MilenaKriegs
https://soundcloud.com/milena-kriegs

► Sylwia (NYP/ Berlin)

Sylwia to DJ’ka i producentka osiadła w Berlinie. Zaczynała jako część duetu Sentel, którego działalność utorowała drogę do winylowej 12” w londyńskim Granholme Records. Solowy projekt Sylwii rozpoczął się w Krakowie, gdzie organizowała znaczące wydarzenia muzyczne i była ważnym ogniwem lokalnej sceny. Na swoim koncie ma już występ w legendarnym Panorama Bar oraz Tresorze. W swoich setach skupia się na szczerym przekazywaniu muzycznej pasji, wzbogacając swoje techno o surowe i industrialne pasaże.

https://soundcloud.com/notyourparty

► ISNT (Behind The Stage)

ISNT - założycielka formacji Behind The Stage, graficzka, artystka wizualna, promotorka, DJka i producentka. Na scenie od 2005 roku, oscyluje w takich gatunkach muzycznych jak techno, ambient, industrial.

www.soundcloud.com/isnt
www.facebook.com/btstech
https://soundcloud.com/isnt

► Anja Kraft (electrified. / RAUT)

Doskonała selekcja i niespotykane wyczucie - tak w skrócie można określić muzyczne wcielenie Anji Kraft. Zawsze poszukująca mrocznych brzmień. Lubi zaskakiwać dobrymi dźwiękami deepu i IDM, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Odwaga i bezkompromisowość - młoda djka ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

https://www.facebook.com/anja.kraft
https://soundcloud.com/anja-kraft

► VTSS

Dj’ka i producentka związana z kolektywem Behind The Stage. Gra muzykę ciemną, transową i często niepokojącą, oscylującą dookoła "techno", chociaż jak przyznaje - to najmniej lubiane przez nią słowo. Wierna miłośniczka łamiących się igieł oraz ciężkich niepraktycznych case’ów pełnych czarnych płyt.

https://soundcloud.com/vitiosus
https://www.facebook.com/vitiosusvtss
https://www.facebook.com/btstech/?fref=ts

► Charlie

Charlie to urodzona w Berlinie, a zamieszkała w Polsce DJka, która swoje miksy opiera na dźwiękach głębokiego electro, acid house'u i niebanalnych odsłonach disco. Grała m.in. na Festiwalu Unsound w Krakowie, w Paryżu w słynnym klubie La Java, a także dla Rinse FM czy słynnego radia Dublab w Kolonii. Nagrała też set dla cenionej wytwórni Cracki Records. DJ Charlie promuje w Krakowie autorski cykl imprez: "Szum".

https://soundcloud.com/leona-jacewska
https://www.facebook.com/itsdjcharlie/?fref=ts

Nagłośnienie: Meyer Sound
Światła: Target Sound

Bilety 15 PLN w przedsprzedaży, 20 PLN w dniu imprezy.

Zapraszamy.

Partner wydarzenia:
JOHN-LEMON POLSKA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK