Biletomat Imprezy Przystanek Katowice - Milena Kriegs - live | Sylwia (NYP, Berlin)

Imprezy:  Przystanek Katowice - Milena Kriegs - live | Sylwia (NYP, Berlin)

Bilety na imprezę

Przystanek Katowice - Milena Kriegs - live | Sylwia (NYP, Berlin)

termin

Pt, 04 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Fabryka Porcelany Giesche
ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

organizator

Prepar

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 17:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Przystanek Katowice - Music/Food/Drink/Chillout

Milena Kriegs (live), Sylwia (NYP/ Berlin), ISNT (Behind The Stage), Anja Kraft (electrified. / RAUT), VTSS, Charlie

Kiedy dotarła do nas informacja o inicjatywie, jaką jest Przystanek Śniadanie pierwszą naszą myślą było dorzucenie do tego swoich pięciu groszy. Po kilku tygodniach ustalania szczegółów możemy w końcu zaprosić Was na before przed wydarzeniem Przystanek Katowice- Music/Food/Drink/Chillout

Stary Dworzec w Katowicach, ta najpierw neoklasycystyczna, później modernistyczna, budząca wiele emocji przestrzeń w centrum miasta od długiego czasu aż prosiła się by tchnąć w nią nieco życia. Stało się to wreszcie możliwe dzięki uprzejmości nowych właścicieli obiektu. Korzystająć z zaufania organizatorów Przystanku Katowice postanowiliśmy zaprosić do Starego Dworca najpiękniejsze i najzdolniejsze w naszej opnii Polskie dj-ki prezentujące gatunek muzyki elektronicznej niosący ze sobą najwięcej w tej chwili energii oraz emocji. Czwartego marca swoja wizję techno w tej niebywałej przestrzeni zaprezentują przed wami:

► Milena Kriegs (live)

Milena produkcję muzyki rozpoczęła w 2012 roku. Jej prace zostały wydane na dwóch wytwórniach: Reaktivate i Semantica Records. Styl Mileny to mieszanka techno, ambientu i eksperymentalnych, alternatywnych dźwięków.

https://web.facebook.com/MilenaKriegs
https://soundcloud.com/milena-kriegs

► Sylwia (NYP/ Berlin)

Sylwia to DJ’ka i producentka osiadła w Berlinie. Zaczynała jako część duetu Sentel, którego działalność utorowała drogę do winylowej 12” w londyńskim Granholme Records. Solowy projekt Sylwii rozpoczął się w Krakowie, gdzie organizowała znaczące wydarzenia muzyczne i była ważnym ogniwem lokalnej sceny. Na swoim koncie ma już występ w legendarnym Panorama Bar oraz Tresorze. W swoich setach skupia się na szczerym przekazywaniu muzycznej pasji, wzbogacając swoje techno o surowe i industrialne pasaże.

https://soundcloud.com/notyourparty

► ISNT (Behind The Stage)

ISNT - założycielka formacji Behind The Stage, graficzka, artystka wizualna, promotorka, DJka i producentka. Na scenie od 2005 roku, oscyluje w takich gatunkach muzycznych jak techno, ambient, industrial.

www.soundcloud.com/isnt
www.facebook.com/btstech
https://soundcloud.com/isnt

► Anja Kraft (electrified. / RAUT)

Doskonała selekcja i niespotykane wyczucie - tak w skrócie można określić muzyczne wcielenie Anji Kraft. Zawsze poszukująca mrocznych brzmień. Lubi zaskakiwać dobrymi dźwiękami deepu i IDM, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Odwaga i bezkompromisowość - młoda djka ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

https://www.facebook.com/anja.kraft
https://soundcloud.com/anja-kraft

► VTSS

Dj’ka i producentka związana z kolektywem Behind The Stage. Gra muzykę ciemną, transową i często niepokojącą, oscylującą dookoła "techno", chociaż jak przyznaje - to najmniej lubiane przez nią słowo. Wierna miłośniczka łamiących się igieł oraz ciężkich niepraktycznych case’ów pełnych czarnych płyt.

https://soundcloud.com/vitiosus
https://www.facebook.com/vitiosusvtss
https://www.facebook.com/btstech/?fref=ts

► Charlie

Charlie to urodzona w Berlinie, a zamieszkała w Polsce DJka, która swoje miksy opiera na dźwiękach głębokiego electro, acid house'u i niebanalnych odsłonach disco. Grała m.in. na Festiwalu Unsound w Krakowie, w Paryżu w słynnym klubie La Java, a także dla Rinse FM czy słynnego radia Dublab w Kolonii. Nagrała też set dla cenionej wytwórni Cracki Records. DJ Charlie promuje w Krakowie autorski cykl imprez: "Szum".

https://soundcloud.com/leona-jacewska
https://www.facebook.com/itsdjcharlie/?fref=ts

Nagłośnienie: Meyer Sound
Światła: Target Sound

Bilety 15 PLN w przedsprzedaży, 20 PLN w dniu imprezy.

Zapraszamy.

Partner wydarzenia:
JOHN-LEMON POLSKA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK