Biletomat Imprezy Quebonafide - Egzotyka

Imprezy: Quebonafide - Egzotyka

Bilety na imprezę

Quebonafide - Egzotyka

termin

Pt, 03 marca 2017 godz. 21:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 mar 2017 16:00

45 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Pt, 03 mar 2017 16:00

75 PLN

Wyprzedane 

📄Quebonafide wystąpi w Scenie!

Quebonafide

Bilet VIP zapewnia:

- miejsce siedzące,
- widok na sale koncertową i klubową,
- darmowe przekąski.

Wygodne sofy i fotele, widok na sale koncertową i kllubową z antresoli – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz tam zajrzeć!
Scena Klub || Strefa VIP: https://goo.gl/1z7QyQ

Quebonafide wyrusza w trasę ze swoim najnowszym krążkiem "Egzotyka"!

"Egzotyka" powstawała na kilku kontynentach. Jest owocem podróży dookoła świata, którą Quebonafide odbył w ubiegłym roku.

- Przed każdą podróżą staram się bardzo wnikliwie przygotować i odpowiednio nastroić. Począwszy od zagłębiania się w muzykę i tradycję danych miejsc, po aspekty historyczne. [...] Miejsca weryfikuję zarówno na podstawie opinii znajomych, jak i książkowych doświadczeń, ale myślę, że największy wpływ na kierunki, w które będziemy się udawali ma moja własna ciekawość skonfrontowania realiów z wyobrażeniami. Staram się wczuć w dane miejsce, a nie obserwuję chłodnym okiem wyalienowanego badacza - wyjaśniał Quebo w rozmowie z Redbull.com.

"Egzotyka" jest drugim solowym albumem rapera.

Płytę promują teledyski: nagrany w Tajlandii 'Oh My Buddha', meksykański 'quebahombre', 'Szejk' realizowany w Dubaju oraz nagrany w Indiach 'Bollywood' z gościnnym udziałem Czesława Mozila.

---------------------
Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie 'Ezoteryka' – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak 'Hype', 'Ile Mogłem', 'Żadnych Zmartwień', 'Ciernie' czy 'Trip', wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK