Biletomat Imprezy Warszawa RECONDITE live

Imprezy: RECONDITE live

Bilety na imprezę

RECONDITE live

termin

Pt, 12 Wrzesień 2014 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 12 wrze 2014 11:00

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 12 wrze 2014 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Recondite rozpoczyna nowy sezon imprezowy w klubie 1500m2

Recondite ( Hotflush Recordings / Dystopian / Ghostly International /DE)

Wakacje dobiegają końca, a 1500m2 wraca do żywych ! Nie próżnowaliśmy i w tym sezonie mamy dla Was naprawdę wiele. 

Na pierwszy ogień - Recondite - shooting star mijającego sezonu i mistrz techno utkanego pięknymi melodiami. Hipnotyczna siła jego twórczości szybko awansowała go do poziomu obowiązkowego artysty w line upach najważniejszych wydarzeń sezonu, a kunszt muzyczny katapultował go do grtona ulubieńców Richiego Hawtina, Svena Vaetha, Maceo Plexa czy każdej publiczności, która miała okazję go doświadczyć. 

Recondite, czyli Lorenz Brunner pojawił się na scenie elektroniczej zaledwie trzy lata temu debiutując serią winyli wydanych przez własną wytwórnie Plangent Records. Sławę zyskał dzięki albumowi "On Acid"wydanego dla label'u Absurd z Los Angeles. Wydawnictwo genialnie pokazuje jak w nietypowy sposób wykorzystać legendarną motorykę technoi brzmienie TR-303 do stworzenia głębokich i sensualnych dźwięków. 

Od czasu premiery albumu jego kariera nabrała rozpędu, a jego nagrania publikowane były przez Dystopian, Hotflush i Ghostly International. I to właśnie dla tej legendarnej amerykańskiej wytwórni przygotował inspirowany cyklami przyrody "Hinterland". To jedna z najciekawszych płyt 2013 roku. Marzycielska, relaksująca i z nutą melancholii. Minimalistyczna w środkach, ale bardzo efektywna, efektowna i angażująca szeroki wachlarz zmysłów. 

12 września w 1500m2 do wynajęcia Recondite potwierdzi swoją klasę i ujmie Was niesamowitym brzmieniem gdzieś pomiędzy głębokim house'em, motorycznym techno i poezją, nie zapminając o hitach spod znaku Hotlush! 

Nie będziemy ukrywać - tęskniliśmy! 
Mamy nadzieję, że Wy też! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.