Biletomat Imprezy Robag Wruhme

Imprezy: Robag Wruhme

Bilety na imprezę

Robag Wruhme

termin

Pt, 24 kwietnia 2015 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

COSMA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 24 kwi 2015 17:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Robag Wruhme w Warszawie!

Robag Wruhme

Miejska legenda głosi, ze po suto zakrapianej imprezie, w jego rezydencji w Palm Springs, z Wesley Snipsem, George Lucas niemogący osobiście stawić sie na gali rozdania nagród Critics Choice o pomoc poprosił wlasnie jego. Ogromne podobieństwo Robaga do słynnego reżysera sprawiło, iż nawet najwierniejsi wyznawcy Gwiezdnych Wojen nie rozpoznali swego idola, kiedy ten dumnie kroczył po odbiór statuetki. Dopiero zaczęli nabierać podejrzeń wtedy, gdy w przypływie emocji i wszechobecnego aplauzu Robag Wruhme zamiast ekipie filmowej zaczął od podziekowań dla Michaela Mayera z wytworni Kompakt. Lecz Robag Wruhme to nie tylko zabawne anegdoty z Fabryki Marzeń, ogromne podobieństwo do George'a Lucasa, ale przede wszystkim ogromny warsztat muzyczny i wkład w rozwój niemieckiej muzyki elektronicznej.

Gabor Schablitzki, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko naszego bohatera, przygodę za deckami rozpoczął pod koniec lat osiemdziesiątych w ówczesnym NRD, gdzie razem z Sören Bodnerem współtworzył duet Wighnomy Brothers. Ich działalność muzyczna, szereg wydanych EPek i dwunastocalowek dla Kompaktu czy Freude Am Tanzen, a takze kapitalny długograj Metawuffmischfelge z 2008 roku sprawiły, ze po wschodniej stronie Żelaznej Kurtyny słyszała o nich nawet, pochodząca z Kolonii, Angela Merkel we własnej osobie. I tylko wówczas pełnione przez nia funkcje publiczne wzbraniały ja przed całonocna zabawa w klubie Kassablanca w rytm muzyki, granej przez Robaga. Od 2009 rozpoczyna karierę solowa, a wraz z nia świat dzienny ujrzą albumy Wuppdeckmischampflow i Thora Vukk w roku 2011 a także Olgamikks, będący kompilacja utworów nagranych wspólnie z innymi przedstawicielami sceny elektronicznej m. in Gui Boratto, Extrawelt czy Marc Romboy.

Po poprzednich niezwykle udanych i energetycznych wizytach Robaga Wruhme w naszym kraju, a zwłaszcza pamiętnym secie na katowickim Tauronie, Nowa Jerozolima ma zaszczyt zaprosic Was na jego pierwszy występ w naszych murach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK