Biletomat Imprezy Rodhad [Dystopian, Token Records]

Imprezy: Rodhad [Dystopian, Token Records]

Bilety na imprezę

Rodhad [Dystopian, Token Records]

termin

So, 17 października 2015 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

COSMA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 08 paź 2015 11:54

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 13 paź 2015 12:05

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 17 paź 2015 17:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Rodhad wystąpi w warszawskim klubie Nowa Jerozolima

RØDHÅD (Dystopian / Token / Semantica - DE)

Klub Nowa Jerozolima ma zaszczyt zaprosic Was na niezapomnianą noc, ktora odbędzie się w naszych skromnych murach 17 października, a gospodarzem wieczora będzie jeden z topowych producentow i DJ'ow współczesnej sceny techno:

RØDHÅD (Dystopian / Token / Semantica - DE)
Ma na imię Mike. Urodził się w 1984 r. w Berlinie, gdzie mieszka do dziś. I to właściwie tyle, co wiadomo na temat jego życia osobistego, gdyż z typową dla techno manierą anonimowości woli skupiać wszelką uwagę na prezentowanej muzyce niż na własnej osobie.

Jest bardzo dobrym producentem. W 2012 r. ukazał się jego remiks dla hiszpańskiej wytwórni Semantica i dwie EP-ki wydane we własnej wytwórni Dystopian, prowadzonej wraz z kolegami, z którymi w Berlinie współorganizuje także cykl imprezowy o takiej samej nazwie. W tym roku światło dzienne ujrzała płyta — „Spomeniks E.P.”, wydana nakładem belgijskiego Tokena. Niewtajemniczonym warto wspomnieć, iż trudno o bardziej nonkonformistyczną postawę względem wydawania muzyki elektronicznej niż wspomniane Semantica i Token.

Rødhåd zdecydowanie zachowuje zasadę „jakość ponad ilość”, choć możemy być pewni, że jego dyskografia niebawem powiększy się o kolejne pozycje.

„Rudzielec” jest jednak przede wszystkim DJ-em i to potwornie dobrym. Występuje w berlińskich klubach od 10 lat, choć jak sam przyznaje, graniem „na poważnie” zajmuje się od 2006 r. Jego styl to serwowanie hipnotycznych setów o głębokiej tonacji i mroczniejszym, melancholijnym zabarwieniu, które nawet po wielu godzinach nie tracą swojego narracyjnego charakteru. Dodajmy, że Rødhåd ma skłonności do muzycznych maratonów. Mowa tu o jego legendarnych, 8–10 godzinnych (sic!) występach w Berghainie. Świetna selekcja, wybitne umiejętności techniczne, jak i wyczucie, z jakim prowadzi sety sprawiły, że jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych europejskich DJ-ów, zapraszanych w najdalsze zakątki Świata (USA, Japonia, Australia). Jest również najlepszym dowodem na to, że bycie DJ-em to coś więcej niż umiejętność „klejenia” bitów. ( za inf. Sfinks )

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK