Biletomat Imprezy Roman Flugel

Imprezy: Roman Flugel

Bilety na imprezę

Roman Flugel

termin

Pt, 18 listopada 2016 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 17 lis 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 lis 2016 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Roman Flügel zagra w Prozak 2.0

Roman Flügel LIVE

Roman Flügel to jedno z największych nazwisk niemieckiej sceny klubowej, headliner największych światowych festiwali elektronicznych począwszy od Primavery na Dekmantelu skończywszy. Artysta konsekwentny i nieprzeciętny, który w Prozaku promować będzie swój najnowszy album "All The Right Noises", Dial Rec. Założyciel takich labeli jak Ongaku Musik, Klang Elektronik czy Playhouse w muzyce porusza się jak kameleon – żongluje gatunkami i nie daje się zaszufladkować. Dorastający na imprezach w klubie Svena Väth’a, Flügel szybko pokochał muzykę i sam zaczął ją tworzyć.

Do historii przeszły jego sety w klubach Panorama Bar, czy legendarnym Robert-Johnson. Roman przez te wszystkie lata stara się poruszać pomiędzy ambientem, IDM oraz techno, jak sam mówi w jego muzyce nie ma miejsca na przypadki, a każdy utwór jest nośnikiem głębszej idei, która pierwotnie zrodziła się w głowie artysty. Jego mistrzowski numer "Wilkie" stał się motywem przewodnim najnowszego sezonu F/W 2016 w 2.0, w którym chcemy zwrócić uwagę na radosne przeżywanie muzyki oraz imprez, na bycie w grupie ponad podziały na lepszych i gorszych, a także naturalne i spontaniczne dyskusje, tak bardzo stojące w opozycji do życia "w necie" i ciągłego relacjonowania go właśnie tam - czas na "bycie" tu i teraz oraz czerpania satysfakcji z ulotnych, radosnych chwil przeżywanych wraz z najlepszą muzyką.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK