Biletomat Imprezy Roof Party / Raidho ft. Shambalaya

Imprezy: Roof Party / Raidho ft. Shambalaya

Bilety na imprezę

Roof Party / Raidho ft. Shambalaya

termin

Pt, 21 lipca 2017 godz. 14:00

miejsce

Hotel Poleski
Sandomierska 6, 30-310 Kraków

organizator

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 lip 2017 11:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Roof Party w Krakowie

Raidho ft. Shambalaya, Meg, Discox, PeeTeeS

"Cirrostratus (Cs, chmura warstwowo-pierzasta) – chmura w postaci przejrzystej, mglistej i często prawie niewidocznej zasłony, nie daje opadów. Składa się głównie z kryształków lodu w kształcie blaszek. Często powoduje powstawanie zjawiska halo wokół Słońca oraz Księżyca, czasami jedynie halo jest jej wyraźnym objawem."

ROOF PARTY to cykl jednych z najbardziej popularnych letnich imprez w Krakowie. Po 5-ciu latach istnienia i pręznego rozwoju Roof Party stało się potężną marką, gwarantującą muzykę i organizację na najwyższym poziomie. Na krakowskich dachach pojawiają się utalentowani polscy DJe i producenci jak postacie z międzynarodowej sceny muzycznej.

RAIDHO to nowy projekt muzyczny, założony przez jednego ze znanych już obecnie na polskiej scenie klubowej artystów, zainspirowany brzmieniami takich producentów jak Bedouin czy Satori. W jego muzyce i setach możecie spodziewać się magicznych uniesień, hipnotyzujących elementów i etnicznych wokali. Pierwsza EPka ukaże się nakładem niemieckiej oficyny Bar 25 Music, której nazwa pochodzi od legendarnego berlińskiego klubu Bar25 Club. W wytwórni wydawały już takie nazwiska, jak Acid Pauli, Nico Stojan, Oliver Koletzki czy Sascha Braemer. Na dachu wystąpi wraz z utalentowanym Shambalaya, który zyskał doświadczenie w graniu na bębnach na małej wyspie, daleko. Tam od Mistrza Ninja posiadł moc Shambalai - elastyczność i improwizację, czyli jego najmocniejsze strony. Wychowanek afrykańskich rytmow. Za pomocą bębnów i sampli konsekwentnie stawia kroki naprzód budując pewnego rodzaju twórczy trans nasiakniety improwizacją na żywo i doświadczeniem które zdobywał przez lata. Współpracuje z najlepszymi djami i artystami towarzysząc im w różnorodnych projektach, wydarzeniach i festiwalach.

Na imprezie pojawią się także reprezentanci Prozak 2.0 - Meg & Discox, odpowiedzialni za cykl Orient Express. Supportem zajmie się lokalny DJ - PeeTeeS.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK