Biletomat Imprezy SASSY LIVE: Novika 'Bez Cukru' + afterparty Novika & Mr. Lex

Imprezy: SASSY LIVE: Novika 'Bez Cukru' + afterparty Novika & Mr. Lex

Bilety na imprezę

SASSY LIVE: Novika 'Bez Cukru' + afterparty Novika & Mr. Lex

termin

So, 21 marca 2020 godz. 22:00

miejsce

Sassy
Chmielna 10, 80-748 Gdańsk

organizator

SDG VENTURES

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 mar 2020 10:40

30 PLN

Wyprzedane 

📄Uwaga! Wydarzenie ODWOŁANE!

Novika, Mr. Lex

 

drzwi - 21:30
start - 22:00

Koncert na mikrofony, elektronikę i perkusję!

To już rok mija od wydania kolejnego w dyskografii polskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów albumu. Teraz w klubowej przestrzeni SASSY będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kapitalnych numerów "Unsafe", "Lekko", "Słabości", "Od Dziecka" oraz utworów z poprzednich wydawnictw w nowym opracowaniu. Za aktualne brzmienie koncertowe NOVIKA (jak i część produkcyjną płyty) odpowiada doskonale znany AGIM, któremu na scenie towarzyszyć będzie perkusista Rafał Dutkiewicz. Po koncercie kontynuujemy zabawę w klubowych rytmach tanecznej elektroniki i muzyki #HOUSE, które zagra Mr. Lex z wokalną pomocą Noviki.

Bilet zakupiony na sobotnią imprezę odbywającą się na SASSY ROOF TOP zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach.

🔱 RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600
System rezerwacji online

🔱 SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

🔱 DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
Express Yourself colorful outfits with no stiff.

🔖🔖🔖
NOVIKA
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012) oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku. Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep’ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w 2019 roku powróciłą z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości. Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka). Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 217 roku prowadzi Lekkość Bitu w Chilli Zet.

🔖🔖🔖🔖🔖
NOVIKA & LEX
Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce. Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). Obecnie Novika prowadzi Leniwe – serwuje Novika.


🔖🔖🔖
Mr. LEX.
DJ związany z kolektywem Beats Friendly. Współtwórca dwóch części kompilacji "Friendly Beats". Grywa w znaczących klubach całej Polski. Zagrał również na większości polskich, prestiżowych festiwali: Open'er, Coke, Selektor, Nowa Muzyka, Audioriver. Od lat związany z radiem, najpierw Jazz Radio, następnie Polskie Radio BIS. Od 2008 w Radiu Roxy prowadził autorskie audycje "Miastosfera" i codzienny DJ mix "Przelot". Aktywny jako dziennikarz prasowy. Niegdyś Aktivist, Dosdedos, Machina czy Życie Warszawy i Laif.

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Wydarzenia Odwołane

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK