Biletomat Imprezy KLING KLONG Showcase / Seazone Music Conference 2016

Imprezy: KLING KLONG Showcase / Seazone Music Conference 2016

Bilety na imprezę

KLING KLONG Showcase / Seazone Music Conference 2016

termin

Pt, 10 czerwca 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Portobello Group Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 09 cze 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 cze 2016 19:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Seazone Music Conference 2016

main: KLING KLONG showcase
MARTIN EYERER kling klong / riverside studios berlin
PHILIPP STRAUB intec / bedrock records
LUKASZ NAPORA audioriver
BSHOSA detroit zdrój / 1500m2
SIMON MATTSON re:fresh your mind / elrow

ADDICTION drum and bass room:
NOOKIE & MC FIVE ALIVE phuzion UK
ROS addiction
MAD cannabeatz
REZA metalheadz

MARTIN EYERER w swoim dorobku posiada ponad 100 wydanych utworów w takich wytwórniach jak Get Physical, Saved, Renaissance, Buzzin Fly, Great Stuff, Boxer, Audiomatique czy w swojej własnej Kling Klong. Przez ostatnie lata Martin prowadził analogowe studio masteringowe i był uważany za jednego z najlepszych inżynierów dźwięku na scenie elektronicznej. Obecnie wspólnie z Tassilo Ippenberger (Pan-Pot) oraz Jade Souaid założyli w Berlinie profesjonalny complex wielkości 1200m2. W Riverside znajdują się studia nagraniowe takich artystów jak Pan-Pot, Booka Shade, David August, Tobi Neumann, Sante, Sidney Charles, Florian Meindl jak również specjalny pokój ze sprzętem djskim należacym do sklepu muzycznego Beatport.

http://riversidestudios.de/

PHILIPP STRAUB współpracuje z wieloma znanymi brandami tj. Pioneer, Allen & Heath, PVDJ, Stanton, Native Instruments oraz Apple. Jego wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że zainteresowała się nim także jedna z największych firm na świecie - Coca Cola, proponując mu stanowisko muzycznego konsultanta dla marki Burn Energy Drink. Jedną z ostatnich jego misji jest prowadzenie największego konkursu DJskiego na świecie burnResidency Ibiza, gdzie pełni stanowisko głównego mentora u boku takich sław jak Carl Cox, Dubfire, Laurent Garnier, Adam Beyer, Marco Bailey, Uner i wielu innych. Philipp Straub pomimo wszystkich swoich obowiązków znajduje też czas na występy DJskie czy własne produkcje. Jego ostatnie projekty zostały wydane przez takie wytwórnie jak Bedrock Records (John Digweed) czy Intec Digital (Carl Cox).

https://soundcloud.com/philippstraub

NOOKIE aka Cloud Nine / Second Vision / New Balance (wspólnie z Blame’em) to londyński dj, producent i wlasciciel wytwórni phuzion Records. Będąc jeszcze w szkole (a pracując już w pirackim radiu serwującym electro, hip hop i jazz funk) zaczął dorywczo pracować dla Soho's Red Records (późniejszym Unity Records). Kilka następnych lat spędził na budowaniu i rozkręcaniu własnego studia muzycznego. Na swoim koncie ma „Give a little love”, jeden z pierwszych undergroundowych „hymnów”, wydany ponownie w 1993 na Reinforced Records. Dużą popularność zyskał po wydaniu ‘The sound of music’ (The return of Nookie EP / Reinforced records). We wczesnych latach 90-tych prowadził label - Daddy Armshouse Records. W 1995 Nookie wydał swój debiutancki LP na Reinforced Rec. „The sound of Music”. Był to jego wielki sukces, po którym Nookie zyskał status gwiazdy światowego formatu. Przy swoim drugim albumie wydanym w 1998 roku przez Sony Records w Japonii współpracował ze swoim największym idolem Larry’m Heard aka Mr Fingers. Rok później wydał swój trzeci album, również przez Sony Records (Japonia), pod pseudonimem Cloud Nine. Pózniej bylo kilka utworów, EPek oraz „In@thedeepend”, czwarty album w jego dorobku, juz pod szyldem Good Looking. Nie spoczął jednak na laurach. Zawsze szuka okazji do poszerzenia swoich muzycznych horyzontów. Jego kolejny album „Beyond Blue” zawiera więcej house’owych i down beat’owych dźwięków oraz sporą dawkę wysokiej jakości DnB.

http://www.phuzionrecords.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK