Biletomat Imprezy Katowice Sid Le Rock - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

Imprezy: Sid Le Rock - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

Bilety na imprezę

Sid Le Rock - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

termin

So, 05 marca 2016 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 05 mar 2016 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Sid Le Rock w ramach rozgrzewki przed Tauron Nowa Muzyka

20.00 - doors
21.00 - 23.30 Mr.Lex
23.30 - 02.00 Glasse
02.00 - 06.00 Sid Le Rock

Najlepsza rozgrzewka przed 11 edycją Tauron Nowa Muzyka to oczywiście koncerty wykonawców od lat związanych z naszym festiwalem, cenionych przez publiczność w całej Polsce. Tym razem w ramach pierwszego tegorocznego Before Tauron Nowa Muzyka 2016 będziecie mogli posłuchać niezawodnego Sida Le Rocka, prawdziwego kanadyjskiego mistrza techno, związanego od lat z tak legendarnymi wytwórniami, jak Shitkatapult czy Kompakt.

Trzynaście lat obecności na scenie oraz kariera znaczona ważnymi dla gatunku płytami, takimi jak Written in Lipstick czy ostatnia Busted With a Bag of Bliss to gwarancja doskonałego profesjonalizmu i umiejętności rozkręcenia niesamowitej imprezy pod każdą szerokością geograficzną. Oprócz Sida Le Rocka 5 marca w katowickim Jazz Clubie Hipnoza, zagrają także cenieni polscy wykonawcy: Glasse, znany między innymi z tego, że od dwóch dekad raczy rodzimą i zagraniczną publiczność swoją własną, autorską odmianą house i techno oraz stanowiący jeden z filarów kolektywu Beats Friendly Mr Lex, współtwórca sukcesu Noviki oraz wszechstronny DJ, specjalizujący się w soulowo-funkowych tanecznych brzmieniach. Zapraszamy i polecamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.