Biletomat Imprezy Slam (Soma / Fabric London)

Imprezy: Slam (Soma / Fabric London)

Bilety na imprezę

Slam (Soma / Fabric London)

termin

So, 18 lutego 2017 godz. 22:00

miejsce

K4
Krzysztofa Kolumba 4, 70-535 Szczecin

organizator

Alter Ego

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 01 lut 2017 11:50

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 06 lut 2017 20:37

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 lut 2017 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 17 lut 2017 23:59

45 PLN

Wyprzedane 

📄Legendarny duet Slam zagra w Szczecinie!

Slam (Soma Records / fabriclondon / UK), Larix (ARTS / Playground / Warszawa), Kaotik (Playground / Warszawa), Droptech (Neuroshocked / Szczecin), Rats Milk (Pcv Crew)

Slam to jedni z najbardziej utytułowanych artystów na scenie klubowej, mogący pochwalić się ogromnym dorobkiem. Są też założycielami jednej z najważniejszych wytwórni płytowych - Soma Records, która w 2016 roku, obchodziła 25-lecie istnienia. To właśnie oni odkryli i wydali pierwsze nagrania Daft Punk. Są również rezydentami londyńskiego Fabric i Pressure w Glasgow, skąd obaj pochodzą.

Połączenie dwóch sił - Playground i Neuroshocked zaowocowało tym właśnie bookingiem! Po blisko dekadzie legendarny brytyjski duet Slam wraca po raz drugi do Polski. Po udanym grudniowym występie w sopockim Sfinksie widać było jak bardzo polska publika wyczekiwała tego występu. 18-go lutego szykujcie się na solidną techno ucztę w K4! Duet Slam zagra minimum 3-godzinnego seta. Za wizualizacje odpowiedzialny będzie kolektyw Visual Family Collective, który w 2016 roku przygotowywał oprawę do takich wydarzeń jak Audioriver Festival, czy Up To Date Festival.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK