Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu: El Castillo! Pres. Taste The Music Night

Imprezy: SQ na Dziedzińcu: El Castillo! Pres. Taste The Music Night

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu: El Castillo! Pres. Taste The Music Night

termin

So, 14 lipca 2018 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 lip 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 14 lip 2018 19:00

30 PLN

Wyprzedane

 

📄SQ na Dziedzińcu: El Castillo! Pres. Taste The Music Night

Tommy Gustav
Loui PL
Stevens
Asca
Deep Infect

W sobotę 14 lipca muzyczne stery na Dziedzińcu Zamkowym przejmują artyści związani z wytwórnią Taste The Music!

El Castillo - zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej i hedonistycznej południowej Europy. Niczym na Elrow, cyklu imprez wywodzących się z obrzeży Barcelony, powitają Was szalone dekoracje, ekstrawaganckie kostiumy i niepowtarzalny klimat. Na rozgrzanym betonie poczujecie się jak na żółtych piaskach roztańczonej Ibizy. Jedno jest pewne, SQ na Dziedzińcu znowu zatętni życiem, a w przewodach głośników popłynie gorąca hiszpańska krew. 

To zamek z innego wymiaru. Przekrocz jego progi, a najlepsza muzyka wskaże Ci drogę. Poczuj, jak opuszcza Cię codzienność. Wejdź do miejsca, w którym w nocy świeci słońce, a zamiast deszczu z nieba pada konfetti. Uracz się pysznymi setami niczym tapasami. Niczym torreadorzy rozwiniemy przed Tobą czerwoną płachtę umiłowania lata, luzu i beztroski. Najlepsze housy i tech housy, kolorowe przebrania, kreatywne dodatki, piękni, opaleni ludzie, którzy nie myślą o jutrze… 

Kwintesencja hiszpańskiego espectáculo w każdą sobotę na dziedzińcu zamku cesarskiego!


Zagrają:

Tommy Gustav

Loui PL
Stevens

Asca

Deep Infect

UWAGA!
W przypadku złej pogody, impreza będzie przeniesiona do klubu SQ.

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką House. Dla TTM wydawali swoje autorskie produkcje oraz remiksy tacy artyści jak Dj Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer, Seb Skalski, Groove Cocktail, Loui & Scibi, Twins of Sound oraz wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na SQ na Dziedzińcu: El Castillo! Pres. Taste The Music Night

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK